PDA

View Full Version : Important Notice... / Önemli Duyuru...

Pages : [1] 2

Joker
01/01/12, 20:46
http://www.covertr.com/imgupload/uploads/8d563b41b691d512da30ef81fe924700.png

Important notice !

If you want to benefit from our website,you have to get a "Silver Membership".
After you get Silver Membership ,you'll be able to download 25 Covers per day.
The donation amount is determined as 20 € for each six months period.

>> You can reach the donation system here. (http://www.covertr.com/pay.php)

/////////////////////////////////////// TURKISH ///////////////////////////////////////

http://www.covertr.com/imgupload/uploads/6f35982f76822c6955991bf963979ed9.png (http://www.covertr.com/imgupload/uploads/6f35982f76822c6955991bf963979ed9.png)

Önemli Duyuru !

Sitemizden yararlanmak için "Silver Üye" olmanız gerekmektedir,"Silver Üye" olmanın ödeme koşulları aşağıda belirtilmiştir.
(Günde 25 Cover İndirme Hakkınız Vardır)

6 Aylık süre için Havale/EFT yoluyla 50 TL,
6 Aylık süre için Kredi Kartı ile 60 TL

>> Bağış sistemine buradan ulaşabilirsiniz. (http://www.covertr.com/pay.php)

Kredi kartı kullanmayan üyelerimiz yöneticilerden iban numarısı isteyerek ödeme yapabilirler.

xhromex
02/01/12, 03:43
Who's online sayfasını da kullanabilsek aslında fena olmaz :]

Joker
02/01/12, 14:46
Who's online sayfasını da kullanabilsek aslında fena olmaz :]

Hallederiz hocam.

rashyt42
09/01/12, 15:13
hocam silver üyelik için illa bişeyler mi eklemem gerekiyo anlamadım ücret olayı flan yokmu parasını versemde oluversem bu seti çok istiyorum başka yok bulamıyorm ve acil lazım bana hastası bi arkadaşıma hediye edicem lütfen yardımcı olun çok fazla mesaj attım ama cevap gelmedi yardım lütfen

Joker
09/01/12, 15:21
hocam silver üyelik için illa bişeyler mi eklemem gerekiyo anlamadım ücret olayı flan yokmu parasını versemde oluversem bu seti çok istiyorum başka yok bulamıyorm ve acil lazım bana hastası bi arkadaşıma hediye edicem lütfen yardımcı olun çok fazla mesaj attım ama cevap gelmedi yardım lütfen

Dostum orda hepsini ayrıntılı yazdım.

Eğer ben siteye konu falan ekleyemem uğraşamam diyorsanız 10 Euro bağış yapman lazım bu ödemeyide sadece paypal üzerinden kabul ediyoruz.

armada72
23/01/12, 05:18
Arkadaşım iyi hoş düşünmüşsün de..Bunun sadece sitedeki paylaşımcılara faydası olacaktır. Yeni üyelere ve bundan sonra üye olacaklara pek bir faydası yok.Vermeden, almayı düşünmüşsünüz. Ne kadar çok verirsen, karşılığını o kadar çok alırsın. Her işte bu geçerlidir. Şimdi yeni ücretsiz üye oldum. İstediğim dosyayı indiremedikten sonra bu üyeliğin anlamı var mı.Kimse kalkıpta 10€ verip üyelik satın almaz. En az 20 konu diyorsunuz. Acaba kaç kullanıcı 20 konu açacak?Paralı siteden farkı kalmıyor bu konumda. "Bu kararı almamızın sebebi tamamen sitenin gelişmesi içindir." Yanlış anlamayın ama, bu tutum daha fazla üye kaybına neden olur. Tam kendinizi duyuracakken, yolunuza taş koymuşsunuz. Kişisel görüşümdür. "Konu yoruma açıktır."

Joker
23/01/12, 13:18
Merhaba yorum için teşekkürler
Yakşalık bir yılı aşkın süredir siteyi tam anlamıyla tüm üyeler kullanabiliyordu ve nadir üye cover yada label ekliyordu site yöneticilerin ve bir kaç üye üzerinden gidiyordu bu sadece beni değil bu söylediğim arkadaşlarıda fazlasıyla rahatsız etmeye başladı bizde böyle birşey yapmaya karar verdik bu böyle devam edicektir.

armada72
23/01/12, 14:21
Merhaba yorum için teşekkürler
Yakşalık bir yılı aşkın süredir siteyi tam anlamıyla tüm üyeler kullanabiliyordu ve nadir üye cover yada label ekliyordu site yöneticilerin ve bir kaç üye üzerinden gidiyordu bu sadece beni değil bu söylediğim arkadaşlarıda fazlasıyla rahatsız etmeye başladı bizde böyle birşey yapmaya karar verdik bu böyle devam edicektir.

Coverların türkçe olması şart mı..İngilizce dvd blueray cover kabul ediyor musuz..Eğer böyle bir zorunluluk yoksa bende paylaşabilirim...Konu açımını okudum ama ingilizce cover hakkında bilgi yoktu. Onun için konu açmadım.:cool:

Joker
23/01/12, 14:23
Coverların türkçe olması şart mı..İngilizce dvd blueray cover kabul ediyor musuz..Eğer böyle bir zorunluluk yoksa bende paylaşabilirim...Konu açımını okudum ama ingilizce cover hakkında bilgi yoktu. Onun için konu açmadım.:cool:
Paylaşabiliyorsunuz.

musi9000
11/02/12, 23:23
Selam benide ekleyebilirmisiniz acaba teşekkürler.

Joker
12/02/12, 00:04
Selam benide ekleyebilirmisiniz acaba teşekkürler.

konularını uygun şekilde açarsan neden olmasın...

uzman5858
06/03/12, 00:39
Arkadaşım iyi hoş düşünmüşsün de..Bunun sadece sitedeki paylaşımcılara faydası olacaktır. Yeni üyelere ve bundan sonra üye olacaklara pek bir faydası yok.Vermeden, almayı düşünmüşsünüz. Ne kadar çok verirsen, karşılığını o kadar çok alırsın. Her işte bu geçerlidir. Şimdi yeni ücretsiz üye oldum. İstediğim dosyayı indiremedikten sonra bu üyeliğin anlamı var mı.Kimse kalkıpta 10€ verip üyelik satın almaz. En az 20 konu diyorsunuz. Acaba kaç kullanıcı 20 konu açacak?Paralı siteden farkı kalmıyor bu konumda. "Bu kararı almamızın sebebi tamamen sitenin gelişmesi içindir." Yanlış anlamayın ama, bu tutum daha fazla üye kaybına neden olur. Tam kendinizi duyuracakken, yolunuza taş koymuşsunuz. Kişisel görüşümdür. "Konu yoruma açıktır."

hocam tamamen katılıyorum sana ozaman benım üye olmamı gerektıren bırsey yoktur

keche
09/03/12, 14:32
bagış yapmak ıstıyorum ama paypal hesabım yok bankadan veya ptt'den bagıs yapabılırmıyım ?

Joker
09/03/12, 18:18
bagış yapmak ıstıyorum ama paypal hesabım yok bankadan veya ptt'den bagıs yapabılırmıyım ?

Hocam ne yazikki sadece paypal sistemini kullanıyoruz.

iso_manyak
12/03/12, 16:17
Bende yeni üye oldum ve 20 konu açmak ile karşılaşınca şasırdım. benimde kendi sitem vardı film upload ediyorduk kimse yorum bile yapmadan indiriyordu sadece partlar da sorun olursa yazıyorlardı. bu da beni ve yönetici arkadaşları üzüyordu kısıtlama getirdik millet saçmalamaya başladı o zamanda. aynı kapakta 10 tane olunca bu durum nasıl olacak peki

marcos
11/04/12, 10:52
Birazcık zekanız varsa cdcovers.cc'den indirirsiniz, orada karşılıksız yardım edenler var. Üyeliğimi siliyorum

Sacrer
11/04/12, 13:46
Birazcık zekanız varsa cdcovers.cc'den indirirsiniz, orada karşılıksız yardım edenler var. Üyeliğimi siliyorum
Biz de seni çok istiyorduk. Cd Covers'ın binlerce üyesi var. Ve yabancı bir site olduğu için her üye aktif çalışıyor. Siz, 20 konu açma kuralı olsa bile konu açmıyorsunuz. Kimse konu eklemezse site gelişemez. 3-5 coverla olmuyor. Zaten sizi üye olun diye zorlayan yok.

cem3203
11/04/12, 15:36
cdcovers nerdeyse bir yıldır güncellenmiyor, siteye bakarsanız dün eklenen:0 bugün eklenen:0 rakamlarını görürsünüz, ki bir yıldır böyle. Şu an mesela indirme başına ücret talep eden siteler var, oralarada gidip veryansın edin madem.

Joker
11/04/12, 17:21
Madem çok zekisin neden buraya üye oldun ? nasılsa orada var.

pepereina
17/04/12, 11:07
selamlar beyler

mcmavi
20/04/12, 09:39
Ben 10 Euro bağışı yaptım şiddetle silver üyelik için bekliyorum, biri beni eklesin lütfen.

Joker
20/04/12, 12:05
Ben 10 Euro bağışı yaptım şiddetle silver üyelik için bekliyorum, biri beni eklesin lütfen.

Silver grubuna dahil edildiniz.

murat sayy
27/04/12, 10:52
hocam ne olur benide ekleyin

Joker
27/04/12, 12:10
hocam ne olur benide ekleyin

Gerekli kuralları yerine getirirsen neden olmasın.

data112
28/05/12, 20:41
Beni de ekleyebilir misiniz hocam ?

Tufan74
04/06/12, 17:05
10 euro bağış yaptım. Şimdi silver üye nasıl olacağım?

CcAaNn
04/06/12, 20:18

Silver Üyelik Başvuruları... (http://www.covertr.com/showthread.php?t=6906)

Buraya talepte bulunun Joker en kısa sürede silver üye grubuna dahil eder sizi..

Joker
04/06/12, 20:32

Silver üye grubuna dahil edildiniz.Katkılarınız için teşekkür ederiz.

ESMER26
22/07/12, 12:03
20 konusu olmayan silver olamıyor diyorsunuz paylaşım yapmak için konu açmaya çalışıyorum yetkiniz yok falan diyor bende pc oyunları coverları ekleyebilirim.Film dükkanım var her türlü coverda paylaşırım.

Joker
22/07/12, 12:07
=>>Kurallara uygun konu açmak [Önemli] (http://www.covertr.com/showthread.php?t=1941)
ESMER26 yukarıdaki rehberde tüm ayrıntısıyla herşey belirtilmiştir.

haggard56
03/08/12, 23:49
teşekkürler

bende sizlerle çalışmak istiyorum,mümkünse?.

iy çalışmalar dilerim

benide dahil ederseniz sevinirim.

schöner grüsse

selamlar hepinize

iyi çalısmalar dilerim hepinize

çok iyi bir cover sitesi

ben çok yaşlıyım

beni yoruyorsunuz

vakat yinede sevdim burayı

elinize sağlık

güzel bir site burası

çok işime yarayacağını düşünüyorum

çalışmalarınız çok iyi

sık sık görüşmerimiz olacak

tekrar teşekkürler

temennim iyi bir çalışma olur

iyi çalışmalar temenni ediyorum

beni kabul ettiğiniz için teşekkürler

Jason_Stat
27/08/12, 08:55

söylediklerine harfiyen katılıyorum kardeşim. biz cover yapmaktan anlasak bizde bir site açardık zaten. insanlar bu siteden faydalanamayacaksa bu sitenin de bi anlamıda yoktur benim için.

ST4R
29/08/12, 09:59
Diğer Cover siteleri sadece para alarak indirme yaptırıyor, ama burası böyle bir alternatif düşünmüş. Siz hala neyin kafasındasınız arkadaşlar. Çok Kârlı bir iş bence :)

TAPMADIM
18/09/12, 19:20
merhaba ben Azerbaycandan uye oldum bu siteye ama hic bir wey anlayamiyorumki bu site bana cok lazim Admistirator yardim et lutfen

TAPMADIM
18/09/12, 19:23
20 konuya ulasan uye ne demek onu anlayamiyorum ne demek o

Joker
18/09/12, 19:28
20 konuya ulasan uye ne demek onu anlayamiyorum ne demek o

20 Konuya ulaşan üyeler Silver üye rütbesine ulaşırlar ve cover yada label indirebilirler.
Bahsedilen 20 konu kurallara uygun cover yada label olmalıdır.

ossey
07/10/12, 11:56
arkadaşlar ben 10 euro bağış yapsam istediğim bütün coverları indirebilir miyim?

Joker
07/10/12, 12:04
arkadaşlar ben 10 euro bağış yapsam istediğim bütün coverları indirebilir miyim?

Evet indirebilirsiniz.

OSKAR
09/10/12, 15:15
CoverTR
adına 10 euro 24.49.tl paypal yolladım

Habeşi
29/10/12, 15:41
ya yaptığımıza deycek mi bi örnek çalışma indirme hakkımız olsa yada sitede bi örnek verirle o eklerdeki .rar dosyasının tam içeriği ne ki

Joker
29/10/12, 15:54
ya yaptığımıza deycek mi bi örnek çalışma indirme hakkımız olsa yada sitede bi örnek verirle o eklerdeki .rar dosyasının tam içeriği ne ki

Konularda ekli dosyaların (.rar) içeriği dvd yada bluray kutularına uygun kapaklardır.
Örnek istediğiniz konuyu PM olarak yollarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

eskısehırlı
02/11/12, 14:25
boyle olmasaydı herkez ındırseydı karara saygı duyarım ben nasıl sılver uye olur 20 mesaj olmasımı gerekır yoksa 20 konumu olması gerekır

Joker
02/11/12, 14:49
boyle olmasaydı herkez ındırseydı karara saygı duyarım ben nasıl sılver uye olur 20 mesaj olmasımı gerekır yoksa 20 konumu olması gerekır

20 Konunuz olmalıdır. Ayrıca açılan konular cover yada label konusu olmalıdır.

xxbulutxx
10/11/12, 19:44
slm
herkeze

xxbulutxx
10/11/12, 19:45
bı flm ındırmek için 20 adet yorum yapmak mı gerekıyor

Rd-Cd
11/11/12, 06:51
bı flm ındırmek için 20 adet yorum yapmak mı gerekıyor

Burası cover ve label sitesi buradan film indiremezsiniz.

c3dogan
20/11/12, 23:04
Selam ben bu akşam 10€ bağışta bulundum sitenizin silver üyesi olmak istiyorum saygılarla....

Rd-Cd
20/11/12, 23:17
Selam ben bu akşam 10€ bağışta bulundum sitenizin silver üyesi olmak istiyorum saygılarla....

Merhaba gerekli kontroller yapılıp en kısa sürede işleminiz gerçekleştirilecektir. Bilginize saygılar...

hasocako
21/11/12, 23:07
off çok sıkıntı soğuttunuz beni siteden

anatis2012
21/12/12, 15:08
slm benide eklermisiniz

palermo56
02/01/13, 15:23
selam beyler bu moderler nerde saat 1,30 bagış yaptım halla ilgilenen yok yardım

Joker
02/01/13, 17:13
selam beyler bu moderler nerde saat 1,30 bagış yaptım halla ilgilenen yok yardım

Özel işlerimden dolayı biraz geciktim kusura bakmayın, üyeliğiniz aktif edildi.

1824genc56
06/01/13, 23:24
kardeş destur versende şu dosyaları bende indirsem ...

Rd-Cd
06/01/13, 23:36
kardeş destur versende şu dosyaları bende indirsem ...

Konunun ilk sayfasında gereklilikler belirtilmiş, okuyunuz.

rappap
29/01/13, 15:04
cover ekleyebilecek kadar tecrübem yok. gözünüzü seveyim salın beni kafama göre ekleyeyim

Rd-Cd
29/01/13, 15:17
cover ekleyebilecek kadar tecrübem yok. gözünüzü seveyim salın beni kafama göre ekleyeyim

Size bir seçenek daha sunulmuş o zaman onu seçebilirsiniz;

Son olarak, eğer "ben bunlarla uğraşmam" diyorsanız, siteye bağış yaparak da Silver üye grubuna dahil olabilirsiniz. (Bağış bedeli en az 10 Euro'dur)
=>> Bağış sistemine burdan ulaşabilirsiniz. (http://www.covertr.com/misc.php?do=donate)

Doom45
06/02/13, 22:02
Admin arkadaşlar ben Rd-Cd arkadaşımız bana yüklediğim coverlardan sitede olanları elediğini mail yoluyla bildirmiş sağolsun önceden kontrol etmemiştim açtığım konuların sitede olup olmadığına son 20 konuyu sağlam bir şekilde tamamlaması için 2-3 tane daha cover ekledim.Hatta boş vaktimi değerlendireyim diye devam edecektim ama sunucularda bakım yapılıyormuş.SOn olarak konularım uygunsa artık silver üyeliğe geçebilirsem sevinirim.Çünkü designer cı arkadaşlar gerçekten çok güzel coverlar hazırlamışlar.Bende bu güzel coverlara sahip olmak istiyorum.Konuyla ilgilenen herkese çok teşekkürler

revix
09/02/13, 22:19
bitane cover indrmek için 20 konu açmak bide bunun nasıl yapıldıgna kafa patlatmakki hiç anlamam abi ozaman kendi aranızda paylaşım yapın site açmaya ne gerek vardiki eş dost arasında paylşım yapın
sadece bizim millet de böyle zorlamalar var yabancılarda ne güzel covers sitelere herkese açık bence uygulama yanlış.

Hakanmbh
20/02/13, 03:17
çok güzel bir açıklama olmuş

greif
25/02/13, 21:03
merhaba arkadaslar 56 konu ekledim 15 gun oldu ama hala sılver uye olamadım sebebını ogrenebılırmıyım acaba

Rd-Cd
26/02/13, 00:03
merhaba arkadaslar 56 konu ekledim 15 gun oldu ama hala sılver uye olamadım sebebını ogrenebılırmıyım acaba

Merhaba eklediğiniz konulardan dört tanesi uygun olarak kabul edilmiştir. Her konunun altına kabul edilmeme nedenleri belirtilmiştir. Özet olarak aşağıdaki konuda "Konuları Kabul Ederken Nelere Dikkat Ediyoruz ?" kısmını incelerseniz daha yararlı olur.

Kurallara uygun konu açmak [Önemli] (http://www.covertr.com/showthread.php?p=1985#post1985)

ddgr.mngr
27/02/13, 17:21
Hocam benim yüklediğim 20 konu oldu ben ne zaman 'Silver Üye' olurum?

Rd-Cd
02/03/13, 23:26
Hocam benim yüklediğim 20 konu oldu ben ne zaman 'Silver Üye' olurum?

Merhaba konularınız şuan incelenme aşamasındadır. Bu işlemin süresi eklediğiniz konulara göre farklılık gösterebilir.

seymur211
09/03/13, 11:23
tesekur ederim sizlewre ama nasil olur indire bilmiyorum

seymur211
09/03/13, 11:38
super coverdi tesekkur ederik

seymur211
09/03/13, 11:40
tesekur saygilar

greif
10/03/13, 17:28
siz desenize bagıs olmadan ıstedıgınızi ekleyın silver olamassınız diye emek verdik paylasımda yaptık kabul edilmemis ayıpdır günahdır neyse baska bısey denmez ne haliniz varsa görün

Joker
12/03/13, 15:02
siz desenize bagıs olmadan ıstedıgınızi ekleyın silver olamassınız diye emek verdik paylasımda yaptık kabul edilmemis ayıpdır günahdır neyse baska bısey denmez ne haliniz varsa görün

- Sizin düşündüğünüz gibi üyeleri bağış yapmaya zorlamıyoruz bir çok üye konu sınırını aşıp silver katogorisine yükseltilmiştir.Eklenen konuları kabul etmemiz için belli bir kaliteye sahip olmalılar sizinde bazı konularız kabul edilmiş.Kabul edilen bu konuları örnek alıp aynı kalitede sunum yaparsanız silver üye olursunuz.

MovieMaster
28/03/13, 13:55
20 konu açtım arkadaşlar. Acaba silve üye grubuna dahil olabilir miyim ?

Rd-Cd
28/03/13, 16:29
20 konu açtım arkadaşlar. Acaba silve üye grubuna dahil olabilir miyim ?

Merhaba konularınız incelendikten sonra size bilgi verilecektir.

MovieMaster
30/03/13, 21:51

Sıkboğaz etmek gibi olmasın ama çalışmalara biraz hız verseniz ? Çünkü indirmek istediğim kapaklar var :)

Cybertortug
06/04/13, 19:41
Wish I can speak turc, tired of using the Google translator :(

seymur211
07/04/13, 08:24
Tesekur ederım benım ıcın bu cover ısteyırem elınıze saglık tesekur ederım sızlere bu suteyı acmısız...

seymur211
07/04/13, 08:37
Benım resme ehtıyacım var yukleye bılmedım arkadaslar yardım....lutfen

ftmcvdr
10/04/13, 19:48
10 Euro bağış yaptım ilgilenirseniz sevinirim Teşekkür Ederim

dewgenc
11/04/13, 10:07
Merhabalar ben de paypaldan 10 Euro yatırdım silver üyelik açabilir miyiz bana da? 11:05 'de yatırdım.

dieforyou77
23/04/13, 11:56
eklemek istediğimiz kapakları nasıl ekleyeceğiz peki.konu aç dediğimde yetkiniz yok gibi uyarı geliyor

Riddick
23/04/13, 11:59
eklemek istediğimiz kapakları nasıl ekleyeceğiz peki.konu aç dediğimde yetkiniz yok gibi uyarı geliyor

http://www.covertr.com/forumdisplay.php?f=56

Konularınızı sunum alanına açabilirsiniz.

dieforyou77
23/04/13, 23:30
20 adet konu açtım kontrol edermisiniz

dieforyou77
24/04/13, 11:22
neden bilgi verilmiyor

Rd-Cd
24/04/13, 16:21
20 adet konu açtım kontrol edermisiniz

ugur0991
26/04/13, 15:35
21 tane konu açtım kontrol edermisinz ve silver üyeliğe geçirimisiniz

p7emre
26/04/13, 15:49
Admin Bey Artık Silver üye olmamın vakti gelmedi mi 20 konu açtım uygun olarak lütfen beni de silver üye yapar mısınız saygılar

ugur0991
26/04/13, 21:52
ya bu sayfayla kimse ilgilenmiyor mu. kime yazıyorsam çevrimdişi oluyor. yönetime sesleniyorum 20 tane dediniz 28 tane yaptım şunları kontrol edin artık ya. yanlışı varsa düzeltelim. paylaşım yapacam hata varsa hepsi birden ziyan olmasın.bu yüzden paylaşım yapamıyorum.

CcAaNn
26/04/13, 23:25
Acele etmeyin ilgilenebildiğimiz en kısa sürede ilgilenmeye çalışıyoruz biraz sabırlı olun lütfen.

ugur0991
27/04/13, 00:04
elimde daha çok cover ve label var bunları paylaşmak istiyorum ama doğrumu değilmi hatalımı hatasız mı olduğunu bilmdiğim için paylaşamıyorum. acelem bu yüzden ve sitede indirmek istediklerim olduğu için.

Joker
27/04/13, 00:08
Admin Bey Artık Silver üye olmamın vakti gelmedi mi 20 konu açtım uygun olarak lütfen beni de silver üye yapar mısınız saygılar

Konularınızın kabulü neden uzun sürdüğünü söyleyeyim, hiç bir konu kurallara göre açılmamış arşiv dosyası yok tasarımların hiç biri nizami değil.
Satır satır, sayfa sayfa makale yazıyoruz, video ekliyoruz hala hiç bir şey yokmuş gibi davranıyorsunuz.
Bizim zamanımızı almaya hakkınız yok lütfen konularınızı kontrol edin eğer düzeltebiliyorsanız düzeltin.
Tolerans gösterdikçe bu iş anlamını yitirmeye başladı.

Joker
27/04/13, 00:15
elimde daha çok cover ve label var bunları paylaşmak istiyorum ama doğrumu değilmi hatalımı hatasız mı olduğunu bilmdiğim için paylaşamıyorum. acelem bu yüzden ve sitede indirmek istediklerim olduğu için.

Elinizdeki kapak sayısı önemli değil isterse binlerce olsun bizim kurallarımıza uygun değilse hiç bir anlamı yok.

Şimdi doğru olup olmadığını merak ediyorsunuz.

http://www.covertr.com/showthread.php?t=1941
İlk önce yukarıdaki rehberi okuyun.
Ardında tarama kalitesini inceleyin,
eklenecek kapak üzerinde iz gölge, eksik kısım, etiket, imza, reklam vb. olup olmadığını inceleyin.
Sitede daha önce paylaşılmış mı ? kontrol edin.
Son olarak konuyu açın.
Taranmış kapakları eklediğiniz için bunları yazdım.

Elinizde bulunan arşivinizden 20 kapak çıkar herhalde.

ugur0991
27/04/13, 14:05
mrb admin son 15 saattir tarattığım kapakları bana vermiş olduğunuz linkteki gibi yaptım

7mm: 3150 (1535+80 +1535) x 2175
9mm: 3180 (1535+110 +1535) x 2175
14mm: 3240 (1535+170+1535) x 2175
22mm: 3330 (1535+260+1535) x 2175
27mm: 3370 (1535+300+1535) x 2175 veya 3400 (1535+330+1535) x 2175
33mm: 3450 (1535+380+1535) x 2175
38mm: 3520 (1535+450+1535) x 2175

genel olarak 14mm lik elimde olduğu için o ölçüleri kullandım. coverlerin görüntü kalitesi istediğiniz gibi 300 dpi dir. elimden geleni yaptım.

ugur0991
27/04/13, 20:11
Arkadaşlar allah rızası için inceleme işine bakan kimse incelesin artık konularımı. 70 tane konu açtım bunların 35 40 tanesini arşivimden taradım koydum herşey istenilen gibi kalitesi ve boyutları. ama konularımın 1 i bile onaylanmadı.Sorun nedir anlamıyorum.ısrarcı davranıyorum çünkü emeklerimizin karşılığını istiyoruz. tmm ilk açtığım konular bir işe yaramaya bilir ama şu son açtığım 35 40 konudan gözü kapalı 20 konunun onaylanacağını düşünüyorum.

Joker
27/04/13, 21:52
Arkadaşlar allah rızası için inceleme işine bakan kimse incelesin artık konularımı. 70 tane konu açtım bunların 35 40 tanesini arşivimden taradım koydum herşey istenilen gibi kalitesi ve boyutları. ama konularımın 1 i bile onaylanmadı.Sorun nedir anlamıyorum.ısrarcı davranıyorum çünkü emeklerimizin karşılığını istiyoruz. tmm ilk açtığım konular bir işe yaramaya bilir ama şu son açtığım 35 40 konudan gözü kapalı 20 konunun onaylanacağını düşünüyorum.

Eğer bu şekilde devam ederseniz o konular epey bir süre incelenmeyecek gibi görünüyor !

ugur0991
27/04/13, 22:28
tmm kusura bakmayın bir daha olmayacak.

darthnanu
30/04/13, 23:14
This is a beautiful site, no lag, love the background changes.

Ajdar
01/05/13, 15:55
kaç gündür yazıyorum cvp veren yok paypalım yok iban verin lüten üyelik alacagım

Joker
01/05/13, 16:10
kaç gündür yazıyorum cvp veren yok paypalım yok iban verin lüten üyelik alacagım

Size cevap vermiştim, biz sadece paypal kullanıyoruz.

Ajdar
02/05/13, 09:52
Size cevap vermiştim, biz sadece paypal kullanıyoruz.

o zaman çok üye kaybedersiniz paramızla üyelik alamıyoruz başka siteden üyelik alacagım sizi çok bekledim ama iban vermemekle ısrar ediyorsunuz bu işi yapıyorsaniz illa vardır hesap numaranız ibanınız neyse kolay gelsin

huseyin_oem
05/05/13, 14:35
Bizim Türk milleti, bedavaya alışmış. Bu insanlar emek veriyor. Karşılığını da almak zorunda. Siteyi yeni keşfettim ama birazdan üyelik alacağım. Paylaşım yap ozaman diyor yöneticiler, onada yok. Bu devirde kim kime bedava hizmet verir. Siteyi gezdim reklam bile vermemişler. Benim cd-dvd kiralama satma dükkanım var ve umarım burası tüm ihtiyaçlarımı karşılar. Eski yeni biraz arşiv yapacağım, bu yüzden indirmelerim biraz fazla olacak.

Parasını ver hizmeti al kardeşim. Nitekim bu coverlara ihtiyacı olan insanların %80'i bu işten para kazananlar. Sizde para harcayın kardeşim.

Bedava dediğin sitelere gitde ordan indir o zaman. Reklamlardan covera bile 2 saate ulaşıyorsun.

Sakın yılmayın yönetimden arkadaşlar, ücretli üyelik 10 numara olmuş. Karşılığını aldıkça çok daha güzel hizmetler vereceğinizden eminim. Aslında düşünse insanlar para vererek aldığı yerleri herzaman gelişmesine açık eder.

huseyin_oem
05/05/13, 15:08
Silver üyelik için paypaldan 10 Euro Ödeme Yapılmıştır. Üyeliğimi Aktif Ederseniz Çok Sevinirim.

Joker
05/05/13, 18:56
Silver üyelik için paypaldan 10 Euro Ödeme Yapılmıştır. Üyeliğimi Aktif Ederseniz Çok Sevinirim.

Filtreye takıldınız, para iadesi yapılmıştır.

ekvator000
31/05/13, 23:04
forumdaki ilk mesajım hayırlı olsun

t4ucovers
02/06/13, 17:56
Hello :) everyone

ilhamikarak
26/06/13, 15:35
Ben size elinizde olmayan 20 cover göndersem benim yerime siz ekleseniz olurmu lechter abinin sitesindeki reklamdan dolayi tekrar gelmistim dwshare sitesi varken üye oldum ama bu zamana kadar giremedim beni silver üye yaparmisiniz

Joker
26/06/13, 15:50
Ben size elinizde olmayan 20 cover göndersem benim yerime siz ekleseniz olurmu lechter abinin sitesindeki reklamdan dolayi tekrar gelmistim dwshare sitesi varken üye oldum ama bu zamana kadar giremedim beni silver üye yaparmisiniz

Sizin bahsettiğiniz sistem donduruldu ne yazık ki.

mami-duff
28/06/13, 00:37
çok iyi açıklamalarda bulunmuşsunuz

baltek
07/07/13, 22:31
hocam paypalda 10 euro yok tl hesap no falan gönderirseniz direk oradan gönderebilirim.

Fransuva
26/07/13, 10:59
10 Euro bağış yaptığımızda ne kadar silver üye olabiliyoruz her ay yatırmakmı gerekiyor.

Ripperoo
29/07/13, 22:23
Hi guys

Can someone please define what is meant by 'Proper Postings'?

Does it mean 20 new threads/topics started by the member?

It's just that I've replied to 23 post and still cannot download anything.

Thanks.

cem3203
29/07/13, 23:29
Hi guys

Can someone please define what is meant by 'Proper Postings'?

Does it mean 20 new threads/topics started by the member?

It's just that I've replied to 23 post and still cannot download anything.

Thanks.

Yuo have to share 20 cover/label (dvd or bluray, dont matter)

stonecold
30/07/13, 15:50
i have permetion now
plz let me download

Ripperoo
30/07/13, 23:30
How do I upload anything?

I tried to start a new post, but got message saying I didn't have permission.

What's up with that?

jamshedt
05/08/13, 09:10
Hi ..im a part of this site, now i can understand the rules to help the site grow. My problem is that the site is completely in russian (im figuring). My question is how do i go about submitting the covers ive created on the site.
Some really beautiful covers others have created - that i would like to download.
Please help ??

Rd-Cd
05/08/13, 15:10
Hi ..im a part of this site, now i can understand the rules to help the site grow. My problem is that the site is completely in russian (im figuring). My question is how do i go about submitting the covers ive created on the site.
Some really beautiful covers others have created - that i would like to download.
Please help ??

I sent you p.m.

immaginake
13/09/13, 14:32
Thank for all you make here!

immaginake
13/09/13, 14:40
There are many beautiful covers, all cover created in this site, that i would really like to download, but i can't and i don't know why.
Please someone can help me?

Rd-Cd
13/09/13, 14:51
There are many beautiful covers, all cover created in this site, that i would really like to download, but i can't and i don't know why.
Please someone can help me?

You need "Silver Group" status to download covers or labels.

You can reach the donation section from here. (http://www.covertr.com/misc.php?do=donate)

karabirol
29/09/13, 12:44
bu ne kardeşim adamlar filmin kendisini herkese bedava tr sunuyorlar siz altı üstü cover; para istorsunuz alın sizin olsun coverlarınız

turkturk
02/10/13, 18:36
ben turkturk olarak paranizi yatirdim uyeligimi aktiflestir bir zahmet rica etsen.

Dark.Cowboy
05/10/13, 04:26
işim yok bağış yapacam hadi bye

sagropa
18/10/13, 14:02
hocam bağış yaptım ama hala acılmadı uyelıgım?

Rd-Cd
18/10/13, 14:17
hocam bağış yaptım ama hala acılmadı uyelıgım?

Bu konularla alakadar olan yöneticimiz en kısa sürede ilgilenecektir. Malum bayram haftası, anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

frontoza3
14/11/13, 20:26
Sevgili admin 10€ bağış yapılmıştır.

Joker
14/11/13, 20:30
Sevgili admin 10€ bağış yapılmıştır.

Üyeliğiniz aktive edilmiştir.

cosh06
16/11/13, 23:23
Merhaba iyi calısmalar. Bende cover tasarım yapıyorum Genelde yeşilcam filmleri için. ama elimde olmayan bulamayacagım filmlerin. Bunların haricinde yerli filmlerin coverları sitenizde mevcut. Elimde hazırlamıs oldugum coverları sizlerle paylasmak isterim. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ?

Rd-Cd
16/11/13, 23:42
Merhaba iyi calısmalar. Bende cover tasarım yapıyorum Genelde yeşilcam filmleri için. ama elimde olmayan bulamayacagım filmlerin. Bunların haricinde yerli filmlerin coverları sitenizde mevcut. Elimde hazırlamıs oldugum coverları sizlerle paylasmak isterim. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ?

Merhaba siteye eklenen konular için belli bazı standartlarımız var. Bu standartın altında olanları kabul etmiyoruz. Aşağıdaki konudan detaylı bilgi alabilirsiniz, özellikle 2. kısımdaki bölümden.

Kurallara uygun konu açmak [Önemli] (http://www.covertr.com/showthread.php?t=1941)

okanki
26/11/13, 11:56
dün gece 10 euro bağışı yaptım ne zaman cover indirmeye başlayabilirim

Joker
26/11/13, 12:44
dün gece 10 euro bağışı yaptım ne zaman cover indirmeye başlayabilirim

Tarafımıza ulaşan herhangi bir ödeme yoktur.İşlemi doğru gerçekleştirdiğinizden emin olun.

ankfantoma
02/12/13, 21:45
Bağış sistemi devre dışı diyor. Ne zaman düzelir..

okanki
02/12/13, 21:53
We have noticed that you have used our PayPal Donation System on 30-11-13, 13:24.
Your donation will be checked and you'll receive another PM if/when it's confirmed.

bu mesaj 5 kere geldi nedir bu anlayamadım. çevirisi değil yani çeviri ok sorun yok ama tam olarak ne denmek isteniyo

Joker
02/12/13, 23:37
We have noticed that you have used our PayPal Donation System on 30-11-13, 13:24.
Your donation will be checked and you'll receive another PM if/when it's confirmed.

bu mesaj 5 kere geldi nedir bu anlayamadım. çevirisi değil yani çeviri ok sorun yok ama tam olarak ne denmek isteniyo

Bağış sistemini kullandığınızı ve eğer gerçekten bağış yapmışsanız size geri dönüş olacağını yazıyor.
Siz bağış yapmadığınız için cevap verilmemiştir.

par61
13/12/13, 13:17
20 euro bağışta bulundum. gereğininin yapılmasını arzederim.
şimdiden teşekürler...

T.C.D
21/12/13, 19:56
10 euro çok pahalı ne yaptınız.

Rd-Cd
21/12/13, 22:17
10 euro çok pahalı ne yaptınız.

Neresiyle kıyasladınız da pahalı geldi size sorabilir miyim?

T.C.D
21/12/13, 23:24
Herhangi bir yerle kıyasla değil ama cover için pahalı geldi.

Rd-Cd
21/12/13, 23:39
Herhangi bir yerle kıyasla değil ama cover için pahalı geldi.

O zaman şu şekilde açıklıyım, biz bu tutarı coverlar için istemiyoruz sadece sitenin sabit giderlerini karşılamak için yardımcı olunmasını istiyoruz. Çoğu zamanda karşılamıyor yine kendimiz tamamlıyoruz. Eğer cover için bir ücret isteseydik aylık üyelik sistemine geçerdik. Yanlış anlamayın sadece size söylemiyorum bu bağışın nereye gittiğini merak eden herkes öğrensin diye buradan belirtiyorum.

ankfantoma
21/12/13, 23:58
Lütfen kimse yanlış anlamasın,kimseyi eleştirmek falan değil niyetim kesinlikle..
Buradaki arkadaşlar oturuyor saatlerce uğraşıp filmlerin Türkçe ya da yabancı kapaklarını yapıyorlar.Cover setler hazırlıyorlar.Üstelik hepsi de cam gibi görüntüler.Bu işi o kadar küçümsemeyin sakın.
Ha buraya kimseyi zorlayarak üye de yapmıyorlar çünkü bu bir zevk işidir.Acil bir ihtiyaç da değil bana göre.Ama bu işi seviyorsanız bu kapakları da bir şekilde edinmek istersiniz, çünkü hepsi pırıl pırıl kapaklar..Hiç bir yerde de satılmaz ve de bulamazsınız.
Benzer bir çok sitedeki fiyatları da görmenizi isterim doğrusu..
Özetleyecek olursak inanın 10 euro yapılan işe göre çok komik bir rakamdır.
Burdan emeği geçen tüm arkadaşları da tebrik etmek isterim.
Saygılarımla..

hondasel
30/12/13, 09:45
selam bagış seçeneklerinde 10 euro ve katları bagış secenekleri var bunların birbirinden farkı varmıdır uyelik acısından yoksa 10 euro yatırıp istediğimiz kadar siteden faydalanabiliyormuyuz bununla ilgili bilgi bulamadım teşekkürler.

Riddick
30/12/13, 10:55
selam bagış seçeneklerinde 10 euro ve katları bagış secenekleri var bunların birbirinden farkı varmıdır uyelik acısından yoksa 10 euro yatırıp istediğimiz kadar siteden faydalanabiliyormuyuz bununla ilgili bilgi bulamadım teşekkürler.

Merhaba bir fark yoktur seçeneklerdeki istediğiniz miktarı bağış yaparak sınırsız olarak siteden faydalanabiliyorsunuz.

korry23
04/01/14, 21:10
10 Euro bağış yapınca, tüm cover ve label'leri indirme hakkı kazanıyor muyuz?
herhangi bir kısıtlama var mı? Tşk.

Rd-Cd
04/01/14, 21:16
10 Euro bağış yapınca, tüm cover ve label'leri indirme hakkı kazanıyor muyuz?
herhangi bir kısıtlama var mı? Tşk.

Merhaba, hayır hiçbir kısıtlama yok.

hanifi800
27/01/14, 00:30
Merhaba , Bağış yapabiliyor muyuz bir sıkıntı var mı
bide bağış yaptıktan sonra sınırsız olarak ( yani aylarca ) siteden yararlanabiliyoruz değil mi
saygılar....

Joker
27/01/14, 12:42
Bağış yapabiliyorsunuz sistemde her hangi problem yok.
Şuan ki sisteme göre sınırsız kapak indirebilirsiniz, fakat önümüzdeki günlerde sistem değişikliğine gitmeyi planlıyoruz.Aylık ve yıllık gibi sistemler olması planlanıyor bu sisteme geçtiğimizde eski bağışçılarımıza en üst paketten bir kereye mahsus bir paket hediye etmeyi düşünüyoruz.

superboy
17/03/14, 20:32
Bu kadar paylaşım yaptık ve silver üyeliğimiz alındı yani he ya ne kadar ilginç insanlarsınız 10 euro bide bağış tutarı en az ayıptır ya günahtır valla eklediğim cover ve labellara. Yazıklar olsun emeklerimizi hiçe saydığınız için...

Joker
17/03/14, 23:05
Bu kadar paylaşım yaptık ve silver üyeliğimiz alındı yani he ya ne kadar ilginç insanlarsınız 10 euro bide bağış tutarı en az ayıptır ya günahtır valla eklediğim cover ve labellara. Yazıklar olsun emeklerimizi hiçe saydığınız için...

Uzun süredir aktif olmadıysanız sistem otomatik askıya almıştır üyeliği şimdi aktif ediyorum.
Tahmin ettiğiniz kadar paragöz değiliz !

superboy
18/03/14, 00:40
O zaman yanlış anlaşılmadan dolayı sizden ve site yönetiminden özür diliyorum. Hayırlı akşamlar.

can00
19/03/14, 18:28
Ödemeyi yaptım kontrol eder misiniz? Teşekkürler

Joker
19/03/14, 18:32
Ödemeyi yaptım kontrol eder misiniz? Teşekkürler

Hesabınız aktif edilmiştir.

kareem1987
20/04/14, 21:00
Sanalpazar,sahibinden gibi siteler aracılığıyla satış yapılabilir.Alıcıları da düşünmek lazım.Satış artabilir bu yöntemle.Taksitli olarak da alabiliriz,güzel olur...

feryad
25/04/14, 09:40
bende ödeme yaptım.

Badboys1
02/05/14, 20:01
fkdvhjsdxflvj

bayhacker80
03/05/14, 00:04
Biz niye boyle bi ulke olduk ya korsan cdciye emek hirsizi
Orjinal cd satana soyguncu der durur bu millet.

Allah kat kat razi olsun bu siteden o kadar isime yaradi ki 10€ hicbirsey degil. Az da olsa bi masrafiniz var o 10€ bu masrafin ne kadarini karsilar allah bilir.
Yazik valla bu halk hicbirseyde ilerlemez.

Hersey icin tesekkurler. Siz hakkinizi helal edin asil 10 € gibi bi fiyata boyle arsivim oldu.

Xecutioner2
13/06/14, 13:01
admin silver olmak istyorum yardmcı olrmsun

Joker
13/06/14, 13:07
admin silver olmak istyorum yardmcı olrmsun

1. mesajda gerekli açıklama yapılmış ne gibi bir yardım istiyorsunuz ?

Xecutioner2
13/06/14, 13:09
bende paypal yok banka hesabı varsa alabilrmym acaba

Joker
13/06/14, 13:12
bende paypal yok banka hesabı varsa alabilrmym acaba

Ne yazık ki banka hesabı kullanmıyoruz.

Xecutioner2
13/06/14, 13:21
peki bi tandgnzn yada arkdşnzn varmdırı admin silver olmam lazm

Joker
13/06/14, 13:23
peki bi tandgnzn yada arkdşnzn varmdırı admin silver olmam lazm

Siz tanıdığınız birinin paypal hesabını kullanbilirsiniz.

sagropa1
14/06/14, 12:02
slm site yöneticileri .ben bagış yaptım siteye ama son zamanlar da .coverlardan faydalanamıyorum.bagıs yapılırken bi kereye mahsus denmisti bunun bi süresimi var? silver uyeydim ama suan hiçbir paylasımdan yaralanamıyorum sebebi nedir acaba?

Holm24
21/06/14, 17:22
thanks for the cover

Joker
21/06/14, 23:16
slm site yöneticileri .ben bagış yaptım siteye ama son zamanlar da .coverlardan faydalanamıyorum.bagıs yapılırken bi kereye mahsus denmisti bunun bi süresimi var? silver uyeydim ama suan hiçbir paylasımdan yaralanamıyorum sebebi nedir acaba?

Hangi üyelik adına bağış yaptınız ?

qabriel99
24/06/14, 12:15
Merhabalar.
Siteden faydalanmak için bağış yapmamız tek yol mu? Başka seçenekler de var mı?

hoplaytali
23/07/14, 00:54
Bu konularda yeniyim fakat insanlar cover yapamadıgı için siteye girerken cover yapıp koymadan alamazsınız demek ayrı garip geldi bana ve para vermek gerekiyorsa üyeliği paralı yapmak aynı şey tek fark bedava üyelikle insanlar size cover verebilir fakat bağışsız alamaz.

gsahmet56
06/08/14, 17:32
üyelik için gerekli bağışı yaptım açabilir misiniz üyeliğimi?

emrullah93
16/08/14, 13:44
admin bende üyelik için gerekli bağışı yaptım açabilir misiniz üyeliğimi?

emrullah93
16/08/14, 17:29
silver üyeliğim hala aktif değil admin bi el atarmısın

colargol
28/09/14, 12:27
hello,

Why can't i download the covers?

Grtz Colargol

Rd-Cd
28/09/14, 23:19
hello,

Why can't i download the covers?

Grtz Colargol

Hi,

You can be member of the Silver Group by the way of donation.

Donation is minimum 10€.

=>> You can reach the donation section from here (http://www.covertr.com/misc.php?do=donate)

delioglan44
15/10/14, 03:42
hocam bağiş yaptik size zahmet uyeğiliği aktif edermisiniz ?

George
21/10/14, 14:04
thanks for the covers

sercan
03/11/14, 04:46
10 euro minimum derken 10 euroyu verince var mı bunun bir süresi falan ne zamana kadar cover indirebilicem?

Joker
03/11/14, 16:06
10 euro minimum derken 10 euroyu verince var mı bunun bir süresi falan ne zamana kadar cover indirebilicem?

Merhaba 10€ bağış yaparak şimdilik siteden sınırsız faydanalanabiliyorsunuz, yeni yıl ile yeni bir sisteme geçmeyi planlıyoruz, bu sistemle üyelik zaman sınırlaması gelecek bu sisteme geçtiğimizde en yüksek paketten bir adet hediye üyelik kazanaksınız.
İyi günler.

becker105
07/11/14, 15:07
thanks por el consejo

banko
13/11/14, 19:17
İyi akşamlar. Bende bağışta bulunmuş bulunuyorum aranızda olduğum için mutluyum paylaşımlarınız da başarılar.

korkucu
12/12/14, 23:03
Ben de az önce 10 euroluk bir bağış gönderdim. Başka bir şey yapmam gerekiyor mu? Teşekkür ederim

brainwasher
18/12/14, 17:59
ödeme bildirimini nasıl yapıcam veya gerek varmı yardımcı olurmusunuz lütfen

Joker
18/12/14, 23:54
ödeme bildirimini nasıl yapıcam veya gerek varmı yardımcı olurmusunuz lütfen

Bildirim yapmanıza gerek yok ödemeniz kontrol edilip üyeliğiniz açılıyor.

kin_ittifak
05/01/15, 23:35
merhaba;

ben simdi 10 Euro bagıslarsam 2-3 ay sonra sistem degistince artık aylıkmı ödeme yapıcam ? yoksa eksi üyeler sınırsızmı faydalancak ?

Joker
05/01/15, 23:42
merhaba;

ben simdi 10 Euro bagıslarsam 2-3 ay sonra sistem degistince artık aylıkmı ödeme yapıcam ? yoksa eksi üyeler sınırsızmı faydalancak ?

Bu ayın 10'unda sistem değişecek, 6 aylık üyelik 10€ olacak bu işlemden sonra bağış yapan üyelere 6 aylık üyelik hediye verilecek.

Alexander16
17/01/15, 18:13
çok saçma olmuş

onurekonomi
17/01/15, 18:29
sacma demeyelimde yeni uye olanlar icin sinir bozucu bir degisme olmus
agustostan sonrada aylık uyelige gecilecek oyle anlasılıyor
aralıkta uye olana en azından bir sene verilmeli lazım . 2 senelik uye olanla benim farkım olmalı. 12 ay once kayıt olan agustosa kadar 20 aylık uye olucak.ama bnen sadece agustosa kadar uye olucam.bu gercekten sacma yani
ama joker karar vermis. site onun patron o .baska birseyde soylenmez

Joker
17/01/15, 19:54
sacma demeyelimde ben boyle olcagını bilsem 10 euroyu baska siteye harcardım.ben sadece 4-5 turk dizisi coverset icin uye oldum

aralıkta uye olan uyeye en azından bir sene verilmeli lazım . 2 senelik uye olanla benim farkım olmalı. 12 ay once kayıt olan 18 aylık uye olucak.ama bnen sadece agustosa kadar uye olucam.bu gercekten sacma yani
ama joker karar vermis. Site onun patron o .baska birseyde soylenmez

sacma demeyelimde yeni uye olanlar icin sinir bozucu bir degisme olmus
aralıkta uye olana en azından bir sene verilmeli lazım . 2 senelik uye olanla benim farkım olmalı. 12 ay once kayıt olan agustosa kadar 20 aylık uye olucak.ama bnen sadece agustosa kadar uye olucam.bu gercekten sacma yani
ama joker karar vermis. Site onun patron o .baska birseyde soylenmez

Şimdi güzel kardeşim senin içinden geçen iki mesajına da yanıt vereyim;

Sürekli bilseydim üye olmazdım diyorsun ya, "kurtcoobain (http://www.covertr.com/member.php?do=getinfo&u=9940)" bu senin forumdan uzaklaştırılan diğer hesabın nedenini ikimizde biliyoruz ama diğer forum sakinleri de neden uzaklaştırıldığı bilsinler sebebi başka üyelerle irtibata geçip multi (çoklu) hesap kullanmak istemesidir gelen şikayetler üzerine de forumdan uzaklaştılmıştır.
Ayrıca bana bu hesaptan attığın ilk PM paypal hesabının olmadığı ve nesine.com yada banka hesap numaramı sorduğun mesajdır ayrıca bu mesajda üyeliğin sınırı olup olmadığını sormandır.

Benim cevabım ise diğer tüm üyelere verdiğim gibidir.

Yeni sisteme geçileceğini, en üst paketten bir hediye alacağını ve sadece paypal kullandığımızı yazdım.
Şimdi hepimiz biliyoruz.

AYRICA;
Ben bu sitenin patronu değil kurucusuyumdur, buranın patronları siteye katkı veren üyeler ve yöneticilerdir.

Burası Türkiye'nin ilk cover ve label sitesidir ayrıca ticari amaç gütmeyen tek kapak sitesidir.

Alınan bağış sitenin gereksinimlerini karşılamak için bir paradır ticari amaç yoktur ve yönelmeyecektir.
Diğer Türk cover sitelerinin ücret politikalarını inceleyin dilerseniz O sitelere paranızı harcayın.

Şimdi üyeliğinizin tadını çıkartın.

onurekonomi
17/01/15, 20:51
ilk basta belirteyim.ulan 10 euro verdi.ne sanıyo kendini diyenler olabilir.madme boyle birsey olucaktı,2015 yılında 6 aylık uyelige gecilecekti,bu bana uye olmadan belirtilmeliydi diyorum.uye olduktan 10-15 gun sonra soylenmesi guzel degil diyorum. benim tek elestirdigim nokta bu.ben 8 ay uye olucam bu sadece bari 12 ay olmalıydı diyorum.elestirdigim baskada birsey yok.

yazdıklarına gelince .ben senden az da olsa haklısın bu konuda birseyler yapabiliriz demeni beklerken bir yanlısımı paylasıyorsun hemen.

bunda sorun yokki.benim diger arkadaslara mesja yazmamım tek sebebi para gonderememdi paypal sorunluydu.sana yazdım banka hesabı ve nesine hesabı yoktu vs.

diger arkadaslara karsı tarafın istegi dogrultusunda yazdım.biri benden cover rica etse ben para almadan veririm baskalarına.ama en azından diger kullanacılara para teklif ettim.cunku sana ya da site sahibine para gonderemedim.

onceden yazdıgım gibi benim paypalimde sorun vardı. 2-3 gun paypal musteri hizmetlerini aradım.en az 10 liralık konusma yapmısımdır bunun icin.bunu istiyorsan ispatta ederim. sende ne nesine ya da normal banka hesabı yoktu.bu yuzden para gonderemedim.baska secenegimde yoktu paypal hesbaım duzelene kadar.1-2 arkadasa ben size para gondereyim siz benim yerime sitedekilere gonderin dedim.pek cevap verilmedi sonrada baska arkadaslara 10 euroyu banka hesabıyla yada nesine ile gondereyim banada 2-3 tane istedigim coverı arada gonderirsiniz ya da olursa sizin uyeliginizi cok az da kullanırım dedim .bunda kotu birsey varmı ?bunu yapana kadarda sana en az 2 kere banka hesabı ya da tanıdıgının hesabı varmı oraya parayı gondereyim diye yazdım.bunu sende biliyorsun.

burda hic kimse arkadasına cover vermedimi ? cok yanlıs birseymi bu ? burdaki her uye sadece bir ip denmi kullanıyor burayı.ev ve isyerinde kullanan hicmi kullanıcı yok ? haklı cıkmak icin cok yanlıs birsey yapmısım gibi anlatmayın yaptıgımı . gidip buradaki coverları ne baska sitede paylastım,ne de buna benzer birsey yaptım. cok sevdigim bir arkadas behzat c ve avrupa yakası dizilerini istedi.onun icin uye oldum ben buraya sadece.mesaj gonderdigim arkadaslarada ben size parayı vereyim sizde bana coverları gonderin ya da beraber kullanalım gibisinden yazdım. tekrar belirteyim paypal hesabımda sorun olmasaydı ben kimseye mesaj gondermezdim zaten.parayı gondermek icin senden nesine ve banka hesabınıda istedim.sende yok demistin zaten.bunu tekrar yazayım. sonra paypal hesabım duzeldi ve gonderdim.yurtdısına para gonderemezsin denmisti paypal musteri hizmetlerinden.buranında paypal hesabıda demekki turkyiedenmis kabul edildi benim odeme.kabul edilcegini sanmıyordum.

ben kendime gore haklıyım. bunu sende biliyorsun. ama bunu kabul etmek istemiyorsun.tekrar soyluyorum bu siteye 12 ay once uye olan agustosa kadar 20 ay uyelik olmus olucak.aynı parayla ben neden sadece 8 ay uye oldum diyorum.6 ayda olsa fiyat cok az olabilir.ama ben bunu bilseydim uye olmazdım diyorum.bunu uye olmadan acıklamalıydın diyorum.uye olduktan sonra bunu acıklaman yanlıs diyorum.sınırsız yap demiyorum.ama bu bari en azından son 3-4 ay icinde uye olanlara uyelik 12 ay olmalıydı. diyorum .cokda normal istek bu.

neyse cokda uzatmak istemiyorum.dedigin gibi uyelik bitene kadar coverların zevkinı cıkaralım

selametle

Joker
18/01/15, 00:34
Ne demek kendine göre haklısın ? Ben size gereken bilgiyi vermişim siz hala daha ben haklıyım diyorsunuz.
Size yazmışım sistemin değişeceği anlamak mı istemiyorsunuz ?
Kendimi haklı çıkartmak yanlışını paylaşmadım bu site için ödeme yapan diğer üyelerin hakkını yemeye çalıştığın için yanlışı paylaştım.

Eleştiride bulunuyorum diyorsunuz bir haftadır aynı cümleleri kurup temcit pilavı gibi önüme sunuyorsun insanların bir sabrı var !

Acilen özel mesaj kutunuza bakın ve bana dönüş yapın !

onurekonomi
18/01/15, 00:39
ozelden parayı geri gondermek istemissin.ben siteye bagıs yaptım.parayı geri istemiyorum.parayı isticek olsam paramı geri verin vs derdim yani. ama sen hicbir elestiriyi kabul etmiyorsun. karar vermissin ila o olucak.

sen bana gereken bilgiyi uye olduktan 10 gun sonra verdin.uye olunca soylemedin oyle birsey.bu yanlıs .bagısı yapınca bana desenki sistem degisti agustosa kadar.tamam derdim bende.ama uye olduktan sonra sistem degisti soyle oluyor dersen yanlıs diyorum.sende hep karar aldık degismez oldu bitti diyorsun.

ozeldende hayır bu olay kapanmayacak bu sitenin sizin bağışınıza ihtiyacı yok yazmıssın

istersen banlayabilirsin. 10 euro helal olsun selametle

Joker
18/01/15, 00:53
Ben bilgiyi "kurtcoobain" kullanıcı adı ile kayıt olduğunuz üyeliğe verdim, siz ondan sonra "onurekonomi" kullanıcı adı kayıt oldunuz ben bu bilgiyi nasıl 10 gün sonra vermiş oluyorum ?
Siz değil misiniz bilsem üye olmazdım diyen ? Artık biliyorsunuz üye olmamış olacaksınız !
Evet olay kapanmıyor 1 haftadır aynı muhabbet dönüyor kapanıyor mu ?
Evet bu sitenin sizin bağışınıza ihtiyacı yok çünkü bu bağış olayını yitirdi.
Eleştiri kabul etmiyorum çünkü haklı bir eleştiri değil.Gereken bilginiz vardı görmediniz yada görmezden geldiniz ben ne yapabilirim.Bir sürü üyenin bu üye bir ay önce üye olmuş bir yıl üyelik vereyim diğeri 3 ay önce üye olmuş 6 ay vereyim bunu nasıl yapmamı bekliyorsunuz ?

Hala sizden gereken bilgiyi bekliyorum bilginize, sizi banlayıp konuşmanıza engel olacak kadar aciz ve basiretsiz biri değilim.

sametistan
13/05/15, 12:03
ödemeyi nasıl yapacağız paypal ı bulamadım ??

Joker
13/05/15, 12:52
ödemeyi nasıl yapacağız paypal ı bulamadım ??

http://www.covertr.com/misc.php?do=donate

Link yönlendirecektir.

bersan_kema
23/05/15, 23:39
mrb cover indiremiyorum yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Rd-Cd
28/05/15, 17:47
mrb cover indiremiyorum yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Merhaba siteden sınırsız yararlanmak için bağışta bulunmanız gerekiyor. Detaylı bilgiye konunun başından ulaşabilirsiniz.

m demirel
27/06/15, 23:14
Benim pay pal hesabin yok
baska bir yoldan bagis yapma ikani yok mu
Yardimci olursaniz sevinirim.m demirel
hilalfilm@hotmail.com

greif
28/06/15, 01:11
odeme yaptıktan sonra size bildirmemizmi gerekiyor yoksa sizi odemeyı gordugunuz andamı sılver uye olabılıyorum acaba

Joker
28/06/15, 01:44
Benim pay pal hesabin yok
baska bir yoldan bagis yapma ikani yok mu
Yardimci olursaniz sevinirim.m demirel
hilalfilm@hotmail.com

Sadece paypal kullanıyoruz.

odeme yaptıktan sonra size bildirmemizmi gerekiyor yoksa sizi odemeyı gordugunuz andamı sılver uye olabılıyorum acaba

Para tarafımıza transfer edildikten sonra 24 saat içinde hesabınız aktif oluyor.

hakan06
11/07/15, 09:08
Selam hocam ben eski silver üyeyim ama yinede istediyim cover indiremiyom yardımcı olurmusun

Joker
11/07/15, 12:34
Selam hocam ben eski silver üyeyim ama yinede istediyim cover indiremiyom yardımcı olurmusun

http://www.covertr.com/showthread.php?t=39267

ankfantoma
23/07/15, 19:55
bu ne kardeşim adamlar filmin kendisini herkese bedava tr sunuyorlar siz altı üstü cover; para istorsunuz alın sizin olsun coverlarınız

Arkadaşlar kim filmi herkese bedava sunuyormuş anlamadım.Film İzle sitelerini diyorsanız kopyala yapıştır yapıyorlar..Yani emek yok.
Ben de normal üyeyim ve bu uygulamayı gayet yerinde buluyorum.Elbette her şeyin bir karşılığı var..Bu kapaklar suya daldır çıkarla yapılmıyor.Emek ve uğraş isteyen şeyler..Şu an bu tarz siteler içinde en ucuz hizmet veren tek site burasıdır..Emek veren herkesin eline koluna sağlık..
Haaa sen dersen ki ben bu işi bedava yaparım o başka..Gelir seni alnından öperim..

maverick79
26/08/15, 04:01
buenas noches realice la donacion como puede descargar las caratulas?

eskicisahaf
06/09/15, 12:59
Selamlar. Ben Paypal Kullanmıyorum Ancak Bağış Yapmak istiyorum Lütfen Yardımcı Olurmusunuz.

Joker
06/09/15, 19:56
Selamlar. Ben Paypal Kullanmıyorum Ancak Bağış Yapmak istiyorum Lütfen Yardımcı Olurmusunuz.

İsterseniz iban numarası verebilirim.

eskicisahaf
06/09/15, 21:36
IBAN Alabilirim. Ne Kadar Yatırmamı istersiniz? Neticede Bağış Ama siz Yinede Belirtirseniz Sevinirim.

Joker
06/09/15, 21:58
IBAN Alabilirim. Ne Kadar Yatırmamı istersiniz? Neticede Bağış Ama siz Yinede Belirtirseniz Sevinirim.

Merhaba sistemin adı eskiden bağış sistemiydi değiştirmedik bu şekilde kaldı, artık ödeme sistemi diyebiliriz.
40 TL göndermeniz gerekli 6 ay için.

T.C.D
09/09/15, 19:31
Kapak için kim 35 tl verir çok merak ediyorum, akıl tutulması bir şey bu uygulama.

m demirel
17/09/15, 23:10
Ustat
Ben daha oncede yazdim fakat cevp alamadim ben pay pal hesabimi kapatim
Iban numarasi verirseniz bagis yaparim.m demirel

Joker
18/09/15, 00:54
Ustat
Ben daha oncede yazdim fakat cevp alamadim ben pay pal hesabimi kapatim
Iban numarasi verirseniz bagis yaparim.m demirel

İban no pm ile gönderilmiştir.

greif
30/09/15, 13:35
merhaba paypalda sorun var bir iban no banada gönderirseniz sevinirim

night wolf
17/10/15, 20:14
uzun bir aradan sonra tekrar siteye giriş yaptım. daha öncesinden ücret yatırarak silver üyelik almıştım. alırkende tek seferlik olup bir daha alınmayacağı belirtilmişti. bir kaç cover indirmek istedim ama kabul etmedi bu konuda beni aydınlatabilir misiniz?

Joker
18/10/15, 09:34
alırkende tek seferlik olup bir daha alınmayacağı belirtilmişti.

Bu size kim söyledi ?

night wolf
18/10/15, 15:11
hatırlıyorum dersem yalan olur. belki mesajlarda duruyordur bakmam lazım ama çok net hatırlıyorum bu cümle kurulmuştu. önemli olan bundan sonraki aşama olacak eski üyelerden alınıyor mu bu ücret yoksa devam mı edeceğiz bilgi verirseniz sevinirim

Joker
18/10/15, 15:14
hatırlıyorum dersem yalan olur. belki mesajlarda duruyordur bakmam lazım ama çok net hatırlıyorum bu cümle kurulmuştu. önemli olan bundan sonraki aşama olacak eski üyelerden alınıyor mu bu ücret yoksa devam mı edeceğiz bilgi verirseniz sevinirim

http://www.covertr.com/showthread.php?t=39267
İlgili duyuru burdadır.
Tek sefere mahsus ücret konusunda da yanlışınız var.

zazalana
15/11/15, 11:21
silver üye olmak için iban istiyorum paypal kullanmıyorum. iban verin hemen göndereyim 10 euro yu

Joker
15/11/15, 11:38
silver üye olmak için iban istiyorum paypal kullanmıyorum. iban verin hemen göndereyim 10 euro yu

özel mesaj ile gönderilmiştir.

eryigit
01/12/15, 12:33
mergaba iban numarası alabilirmiyim

Joker
01/12/15, 12:41
mergaba iban numarası alabilirmiyim

Özel mesaj ile gönderilmiştir.

Boburshoh
26/01/16, 18:13
sfsfsdgsgdgsgdsgsgsd

Boburshoh
26/01/16, 18:14
Lütfen beğenin coverlere çok ihtiyacım var

Flore.Velt
26/02/16, 11:16
It's all very helpful for me.

harryp0tter
19/03/16, 02:46
iyi geceler

ben 10 euro miktarı hangi bankaya ödemem gerek ve ödedikten sonra nasıl belli olur
ödediğim miktar

bilgi verebilirseniz iyimser olur ben paypal kullanmıyorum havale ile ödeme yapabilirim
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

saygılar iyi geceler

Joker
19/03/16, 10:41
iyi geceler

ben 10 euro miktarı hangi bankaya ödemem gerek ve ödedikten sonra nasıl belli olur
ödediğim miktar

bilgi verebilirseniz iyimser olur ben paypal kullanmıyorum havale ile ödeme yapabilirim
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

saygılar iyi geceler

http://www.covertr.com/showthread.php?t=41317
İban numarası ile gönderim yapabilirsiniz.Dilerseniz size özel mesaj ile iban numarısını göndeririz.Gönderim yaparken açıklama kısmına üye isminizi yazabilirsiniz yada gönderim işleminden sonra bize hangi isimle para gönderdiğinizi yazabilirsiniz.

massive
25/03/16, 09:17
merhaba

site içeriği hakkında bilgi almak istiyorum.sitede sadece dvd resimleri mi var yoksa dvd lerde var mı?

Joker
25/03/16, 10:45
merhaba

site içeriği hakkında bilgi almak istiyorum.sitede sadece dvd resimleri mi var yoksa dvd lerde var mı?

Dvd-bluray kapak resimleri.

alan77
16/07/16, 00:16
paypal is not available in my country to make the donation

Brave-Heart
07/10/16, 13:36
iban numarasi ve 6 aylik ve 1 yillik ucret bedelini Pm Alabilirmiyim adminim.

Joker
08/10/16, 09:40
iban numarasi ve 6 aylik ve 1 yillik ucret bedelini Pm Alabilirmiyim adminim.

Özel mesaj ile bilgilendirme yapılmıştır.

dantegrimm
10/10/16, 21:00
10 euro kaç tlye denk geliyro ve skrill ve payza varmı ödeme yöntemi olarak

Joker
11/10/16, 11:53
10 euro kaç tlye denk geliyro ve skrill ve payza varmı ödeme yöntemi olarak

Sabit 6 aylık ücret 40 Lira, şuan ödeme alımları kısa süreliğini kapalıdır.

skrill ve payza kullanmıyoruz.

viyancafe
20/10/16, 17:05
iban alabiilirmiyim

Joker
21/10/16, 11:13
iban alabiilirmiyim

wonderalex
29/10/16, 21:32
paypal.com ve iban bilgilerini alabilirmiyim.

Joker
30/10/16, 00:10
paypal.com ve iban bilgilerini alabilirmiyim.

wonderalex
30/10/16, 10:18

PM gelmedi henüz.

venom31
20/11/16, 17:26
I´m not able to make the donation of 10€ for six mounths by Paypal, whats the problem? I wait your answer. Thanks!
Please, make the english translator for this spectaculas page. In turkish is too hard to understand o read the other member´s messages.

Joker
20/11/16, 18:01
I´m not able to make the donation of 10€ for six mounths by Paypal, whats the problem? I wait your answer. Thanks!
Please, make the english translator for this spectaculas page. In turkish is too hard to understand o read the other member´s messages.

Hello, for a short time we stopped to get a donation.

oceanblue
09/12/16, 17:26
Iban numaranızı, 6aylık ve senelik üyelik fiyatlarını alabilir miyim.

Joker
09/12/16, 17:45
Iban numaranızı, 6aylık ve senelik üyelik fiyatlarını alabilir miyim.

Joker
14/12/16, 17:52
New payment options have been added.
//
Yeni ödeme seçenekleri eklenmiştir.

collectorBD
15/12/16, 03:23
I Love Covers!!!!!

Valentine35
19/12/16, 21:29
vip üyelik için skype den ekleme sağladım ama sizi kabul eder misiniz rica etsem ?

Joker
19/12/16, 23:06
vip üyelik için skype den ekleme sağladım ama sizi kabul eder misiniz rica etsem ?

Merhaba skype kullanmıyorum zaten burada yeterli açıklama yapılmıştır.

Valentine35
20/12/16, 12:18
Merhaba skype kullanmıyorum zaten burada yeterli açıklama yapılmıştır.

peki nasıl üyelik alacagım indirme yapabilmek için?

Joker
20/12/16, 12:29
peki nasıl üyelik alacagım indirme yapabilmek için?

Havale yada kredi kartı ile ödeme yaparak alabilirsiniz.

Valentine35
20/12/16, 19:45

sadece ücret yatırarak indirme yapabiliyoruz değil mi başka birşey söz konusu değil ? çünkü şey görmüştüm sanki üyelik aldıktan sonra 10 konu olcak o zaman indirme yaparsınız vs gibi

Joker
20/12/16, 19:50
sadece ücret yatırarak indirme yapabiliyoruz değil mi başka birşey söz konusu değil ? çünkü şey görmüştüm sanki üyelik aldıktan sonra 10 konu olcak o zaman indirme yaparsınız vs gibi

Sadece ödeme yaparak üyelik alabiliyorsunuz.

Valentine35
20/12/16, 19:53

indirme yapabiliyoruz yani üyelik aldıgımızda başka şart vs yok ?

Valentine35
20/12/16, 20:06
indirme yapabiliyoruz yani üyelik aldıgımızda başka şart vs yok ?

eğer başka bir şart olmadan indirme yapabiliyorsak hesap no alabilir miyim ?

venom31
20/12/16, 20:09
I,ve just paid for six mounths. I love Covertr!!!

Joker
20/12/16, 20:22
eğer başka bir şart olmadan indirme yapabiliyorsak hesap no alabilir miyim ?

Başka şart yok forum kurallarını çiğnemediğiniz sürece indirebilirsiniz.
Özel mesaj ile bilgileri gönderdim.

Joker
20/12/16, 20:23
I,ve just paid for six mounths. I love Covertr!!!

Thanks Venom :)

Valentine35
20/12/16, 20:32
Başka şart yok forum kurallarını çiğnemediğiniz sürece indirebilirsiniz.
Özel mesaj ile bilgileri gönderdim.

ödeme yaptıktan sonra ne yapıyoruz ?

Joker
20/12/16, 20:41
ödeme yaptıktan sonra ne yapıyoruz ?

Ödeme yaparken açıklama kısmına kullanıcı adınızı yazabilir yada hangi isimle ödeme yaptığınızı özel mesajla gönderebilirsiniz.

Ödeme elimize ulaştığı gibi hesabı açıyoruz.

Valentine35
21/12/16, 14:39
hesabınıza üyelik ücretini yolladım

Joker
21/12/16, 14:49
hesabınıza üyelik ücretini yolladım

Hesabınız aktif edildi.

talha8031
24/12/16, 22:04
benide eklermisiniz