CoverTR

CoverTR (http://www.covertr.com/cover.php)
-   Answered Requests (http://www.covertr.com/forum65/)
-   -   Arşivimdeki Eksiklerim.. (http://www.covertr.com/answered-requests/29414-arsivimdeki-eksiklerim.html)

ffati 25/06/13 22:22

Arşivimdeki Eksiklerim..

Uzun zamandır film indirme ve arşivleme işine ara vermiştim, Covertr herzaman eksiklerimi tamamlayabildiğim yer olmuştur. Listemdeki eksikleri yazıyorum. Ustalar'ın elinde Custom'ı varsa biraz zahmet vercem ama, kardeşinizin arşivi noksan olmasın : ) Ayıptır söylemesi, LCD'mi de aldım, DVD raflığımı da yaptırdım. Kutularım da hazır ama Coverlarda eksikler devam ediyor. Çok var da, şimdilik birazını yazıyorum.. Cevaplarınızı dört gözle bekliyorum.

Perfect Sense
Severance
Traitor
The Condemned
Monster
The Sentinel
Tucker and Dale vs Evil
Cypher
Dark Country
Cargo
The Ward
The Crazies
The Amityville Horror
Eden Lake
Sphere
Old School
A Perfect Getaway

biraz çok yazdım affınıza sığınarak..

Joker 29/06/13 15:06

İstek yaptığınız bazı kapakları ekledim,eksik kalanları ilk mesajı düzenleyerek belirtin yardım etmeye çalışan diğer arkdaşlar için kolaylık olsun.

Rd-Cd 29/06/13 17:06

Geri kalanları da ben ekledim. Sonradan gördüm tasarım arıyormuşsunuz, aralarında tarama olanlarda var ama tasarım kadar kalitelidirler yinede sorun olursa tasarım olarak da bulmaya çalışırım.

A Perfect Getaway (Mükemmel Bir Kaçış) - Custom Dvd Cover - English [2009]

Tucker and Dale vs Evil (Tucker ve Dale İblise Karşı) - Scan Dvd Cover - English [2010]

Perfect Sense (Yeryüzündeki Son Aşk) - Scan Dvd Cover - English [2011]

Dark Country (Karanlık Ülke) - Scan Dvd Cover - English [2009]

The Amityville Horror (Dehşet Sokağı) - Custom Dvd Cover - English [2005]

Cargo - Custom Dvd Cover - English [2009]

Bu cover sitede ekliydi;

The Ward (Koğuş) - Custom Dvd Cover - English [2010]

ffati 29/06/13 20:47

Joker, çok teşekkür ederim. Ayırdığın vaktine sağlık. Bu kadar kısa zamanda hepsini yüklediğin için çok teşekkür ederim.

Ellerine kollarına sağlık. :)

ffati 29/06/13 20:56

Rafi hocam aslında senin cover'ı paylaşman benim için biraz ironik. Upload edip tekrar geri göndereceğim baskı alman için. :)

Biraz uğraştırdım sizi ama, eksiklerimi söyleyip de, bunları da varsa baskı yaparmısın diyemedim. Çekiniyor insan.

Tasarım aramamın tek sebebi baskı zaten. Eğer siz baskıda problem çıkmaz diyosanız benim için hiç problem değil.

Tekrar teşekkür ederim.

Rd-Cd 29/06/13 21:02

Quote:

Originally Posted by ffati (Post 28463)
Rafi hocam aslında senin cover'ı paylaşman benim için biraz ironik. Upload edip tekrar geri göndereceğim baskı alman için. :)

Biraz uğraştırdım sizi ama, eksiklerimi söyleyip de, bunları da varsa baskı yaparmısın diyemedim. Çekiniyor insan.

Tasarım aramamın tek sebebi baskı zaten. Eğer siz baskıda problem çıkmaz diyosanız benim için hiç problem değil.

Tekrar teşekkür ederim.

Rica ederim. Böylesi daha iyi oldu sizin vesilenizle ihtiyacı olan varsa onlarda yararlanmış olurlar : )

All times are GMT +2. The time now is 07:09.