CoverTR

CoverTR (http://www.covertr.com/cover.php)
-   Answered Requests (http://www.covertr.com/forum65/)
-   -   X-Men The Last Stand (http://www.covertr.com/answered-requests/4816-x-men-last-stand.html)

marcos 12/07/11 11:13

X-Men The Last Stand

3.filmin Türkçe DVD cover'ını hiçbir yerde bulamadım. Elinde olan biri paylaşabilir mi?

Kralaslan1905 12/07/11 20:05

Arkadaşım İsteklerin Kolay Gelsin...
X-Men: The Last Stand (2006) Dvd Cover İçin Tıklayın
X-Men: The Last Stand (2006) Dvd Label İçin Tıklayın

marcos 13/07/11 11:08

Hocam Türkçe DVD cover diyordum, bu yabancı cover'ı yüklemene gerek yoktu, bunlar her yerde var zaten

marcos 17/07/11 17:45

Arkadaşlar kimsede X-Men Son Direniş DVD'si yok mu şimdi? İlk 2 filmin DVD cover'ı scan edilmişken üçüncü film neden yok anlayamadım

f.ak 17/07/11 18:27

Quote:

Originally Posted by marcos (Post 6003)
Hocam Türkçe DVD cover diyordum, bu yabancı cover'ı yüklemene gerek yoktu, bunlar her yerde var zaten

Quote:

Originally Posted by marcos (Post 6172)
Arkadaşlar kimsede X-Men Son Direniş DVD'si yok mu şimdi? İlk 2 filmin DVD cover'ı scan edilmişken üçüncü film neden yok anlayamadım

Sevgili Marcos , uslubun çirkin , burdaki tüm arkadaşlar , tasarım grubu olsun paylaşım grubu olsun herkes elinden geldiği kadar birşeyler paylaşıp birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. İstediğin karşılanmamış da olsa teşekkür etmen gerekir , kralaslan arkadaşımız "türkçe cover" kısmını faarketmemiş de olsa hemen isteğine cevap vermiş. burda hiçbirimizin paylaştıklarımızdan bir menfaati yok. Paylaşımlar için aldığımız tek ödül "teşekkür". Bu yüzden uslubunu düzeltmeni ve istediğin coverın paylaşılması için sabretmeni öneriyorum.

"Teşekkür ederim"

marcos 18/07/11 16:55

Quote:

Originally Posted by f.ak (Post 6173)
Sevgili Marcos , uslubun çirkin , burdaki tüm arkadaşlar , tasarım grubu olsun paylaşım grubu olsun herkes elinden geldiği kadar birşeyler paylaşıp birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. İstediğin karşılanmamış da olsa teşekkür etmen gerekir , kralaslan arkadaşımız "türkçe cover" kısmını faarketmemiş de olsa hemen isteğine cevap vermiş. burda hiçbirimizin paylaştıklarımızdan bir menfaati yok. Paylaşımlar için aldığımız tek ödül "teşekkür". Bu yüzden uslubunu düzeltmeni ve istediğin coverın paylaşılması için sabretmeni öneriyorum.

"Teşekkür ederim"

Yanlış anlama ama burada "kibarlık" dersine ihtiyacım yok. Sadece böyle meşhur bir filmin DVD cover'ını kimsenin taramamasına şaşırmış durumdayım, hepsi bu.

Farkındaysan benden başka, ki ben de çok yeni bir üyeyim, teşekkür butonunu kullanan üye de yok. 10-15 kez indirilmiş DVD kapakları altında teşekkür'e tıklayan kaç kişi var da bana sataşma gereği duydun anlamadım? Sanki bir tek ben basmıyormuşum gibi?

Dolayısıyla, bu tür "nasihat"ler yerine "elimde yok, yardımcı olamam" gibi bir cümle yazman daha mantıklı olacaktır.

Joker 18/07/11 19:56

bu tarz tartışmalara gerek yok hele birbirinizi kırmanızın hiç anlamı olmaz burda bir hobinin peşinden koşuyoruz.

devam etmemesi için konu kilitlenmiştir.

All times are GMT +2. The time now is 02:13.