CoverTR - View Single Post - X-Men The Last Stand
View Single Post

18/07/11, 16:55
marcos
marcos is offline
I Love CoverTR :))

Threads: 2
Groans: 0
Groaned at 2 Times in 1 Post
Mentioned: 0 Post(s)
Default X-Men The Last Stand

Quote:
Originally Posted by f.ak View Post
Sevgili Marcos , uslubun çirkin , burdaki tüm arkadaşlar , tasarım grubu olsun paylaşım grubu olsun herkes elinden geldiği kadar birşeyler paylaşıp birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. İstediğin karşılanmamış da olsa teşekkür etmen gerekir , kralaslan arkadaşımız "türkçe cover" kısmını faarketmemiş de olsa hemen isteğine cevap vermiş. burda hiçbirimizin paylaştıklarımızdan bir menfaati yok. Paylaşımlar için aldığımız tek ödül "teşekkür". Bu yüzden uslubunu düzeltmeni ve istediğin coverın paylaşılması için sabretmeni öneriyorum.

"Teşekkür ederim"
Yanlış anlama ama burada "kibarlık" dersine ihtiyacım yok. Sadece böyle meşhur bir filmin DVD cover'ını kimsenin taramamasına şaşırmış durumdayım, hepsi bu.

Farkındaysan benden başka, ki ben de çok yeni bir üyeyim, teşekkür butonunu kullanan üye de yok. 10-15 kez indirilmiş DVD kapakları altında teşekkür'e tıklayan kaç kişi var da bana sataşma gereği duydun anlamadım? Sanki bir tek ben basmıyormuşum gibi?

Dolayısıyla, bu tür "nasihat"ler yerine "elimde yok, yardımcı olamam" gibi bir cümle yazman daha mantıklı olacaktır.

Post Thanks

Post Groan

Instagram