Post New Thread Reply

LinkBack Thread Tools Display Modes

16/04/11, 15:16
Arşiv
Arşiv is offline
I Love CoverTR :))

Threads: 42
Groans: 0
Groaned at 0 Times in 0 Posts
Mentioned: 0 Post(s)
Default cover baskı problemi

merhaba arkadaşlar herkezin bildiği maxipaket sitesine önceleri coverlarımı yaptırıyordum sonra bulunduğum ilde biriyle tanıştım devamlı ona yaptırmaya başladım bilmem sizde de aynı problem oluyor muydu maxipakette siparişlerim geç geliyor ve bazen çıktıda problemler oluyordu. bahsetteğim arkadaşım maskı makinesini satıyor baskı makinesini alıp maxipaket gibi cover baskı işine girmek istiyorum maxipaketten rahatsız olup yeni bir yer arayan kaç kişi var öğrenmek istedim

Post Thanks

Post Groan

Instagram

Blu ray - Dvd - Cover - Kapak - Label - Tags - Türkçe
26/08/11, 06:43

Threads: 6
Groaned at 0 Times in 0 Posts
Mentioned: 0 Post(s)

Yeni konu acmamiştim forumda kirlilik olmasin diye ama böle oluncada galiba farkedilmedi.Acaba tecrübeli arkadaşlardan yukardaki problemim için yardim edebilicek yok mu?
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

26/08/11, 13:45

Threads: 123
Country: Turkey
Groaned at 7 Times in 7 Posts
Mentioned: 2 Post(s)

Quote:
Originally Posted by h_k_n View Post
Merhaba benimde baski ile ilgili bi sorum olucakti.Disarda coverlari cikariyorum ilk denememde program kullanmadan rastgele siteden indirdiğim 14mmlik coverlari cikardim ve tabiki büyük geldi coverlar bende uygun bi sekilde kestim.2 denememde ise undercoverxp programini kullanarak cikardim bu sefer coverlar 14mmlik boxlara denk geldi.Ama bu seferde ilk cikardiklarima göre daha bi cılız kaldı.Yani programsiz cikardiklarim daha bi tok ve kutuyu kalin gösteriyor.Arşivlerin paylaşildiği bölüme ekledim fotolari.Ve arşivini paylaşan arkadaşlarinkine baktiğimda onlarinkide daha bi kalin gözüktü gözüme daha kalin fontlarda ciktiğindan mi bilmiyorum acaba bu problemi nasil aşabileceğim hakkinda bi fikri olan arkadaşlar yardimci olabilirler mi?(umarim derdimi anlatabilmişimdir)
Bir de ps ile dene bende dışarıdan bastırıyorum ps dan baskı alıyorlar

Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

Reply

Thread Tools
Display Modes

Tags: , ,

Cultural Forum | Study at Malaysian University