Post New Thread Reply

LinkBack Thread Tools Display Modes
16/09/14, 08:56
neo_88
neo_88 is offline
Back To The Future

Threads: 33
Country: Turkey
Groans: 0
Groaned at 1 Time in 1 Post
Mentioned: 1 Post(s)
Default Click (Süper Kumanda) - Custom Dvd Cover - Türkçe [2006]

Click (Süper Kumanda)

Click (Süper Kumanda) - Custom Dvd Cover - Türkçe [2006]-standardjpg

Design by: neo_88
Case: 14mm: 3240 x 2175
Attached Files >>> To able to download the attachments you need to push the THANKS button (PS. If the page doesn't renew itself automatically, press F5)

Last edited by neo_88; 17/09/14 at 09:19.

Post Thanks

Post Groan

Instagram

Blu ray - Dvd - Cover - Kapak - Label - Tags - Türkçe
16/09/14, 14:03
The World Is Yours

Threads: 486
Groans: 13
Groaned at 14 Times in 14 Posts
Mentioned: 16 Post(s)

Merhaba çalışma gayet güzel görünüyor, sadece birkaç ufak detay gözden kaçmış sanırım. Özel seçenekler bölümü biraz fazla yapışık olmuş gibi bazı harfler iç içe girmiş ve başlarındaki bir nokta eksik gibi birde bazı imla hataları var örneğin, 4 çıkarılmış "ç" büyük olmalı. Arkadaki fotoğrafların biri diğerinin üzerine gelmiş bilmiyorum bilerek mi öyle yaptınız öyleyse sorun yok. Arkadaki açıklama bölümünde imla yanlışları var. Örneğin, paragraf başı küçük harfle başlamış, virgül ve noktalardan sonra bir boşluk bazılarında bırakılmamış, özel isimlerden biri küçük harfle yazılmış (Michael), etkilemeye kelimesinde etkilem-eye de hata var doğrusu etkileme-ye şeklinde olmalı.
İmla hataları büyük ihtimalle aldığınız yerden dolayı yapılmış, internette pek dikkat edilmiyor maalesef.

Biraz fazla detaylı inceliyorum gibi görünebilir ama bu daha çok sizin için. Bu tür detaylara dikkat etmeye alışırsanız diğer çalışmalarınızı yaparken de siz kendiliğinden dikkat etmeye başlayacaksınız. Ve daha düzenli coverlar olacaklar.

Okuduğunuz için teşekkürler, kolay gelsin.

Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

16/09/14, 14:28
Back To The Future

Threads: 33
Groans: 0
Groaned at 1 Time in 1 Post
Mentioned: 1 Post(s)

Uyarılarınız için teşekkürler . Tekrar kontrol edip düzeltirim "Özel seçenekler" de sanırım satır arası boşlukların otomatik yapmadım verdiğim rakamda kaldı.Resimleri evet bilerek iç içe yaptım.İmla olayı hep sorun ya ben yada aldığım sitede sorun çıkıyor ama uyarın dikkate alıcam .Güzel işler çıkmasın istiyorum .Heme bana hobi , hemde güzel bir site katkıda bulunmak istiyorum.
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

Reply

Thread Tools
Display Modes

Tags: , , , , , , ,

Cultural Forum | Study at Malaysian University