Post New Thread Reply

LinkBack Thread Tools Display Modes

01/01/12, 19:46
Joker
Joker is offline
Loading...!

Threads: 1959
Country: Turkey
Groans: 10
Groaned at 27 Times in 10 Posts
Mentioned: 1 Post(s)
Default Important Notice... / Önemli Duyuru...

Click the image to open in full size.

Important notice !

If you want to benefit from our website,you have to get a "Silver Membership".
After you get Silver Membership ,you'll be able to download 25 Covers per day.
The donation amount is determined as 20 € for each six months period.

>> You can reach the donation system here.

/////////////////////////////////////// TURKISH ///////////////////////////////////////

Önemli Duyuru !

Sitemizden yararlanmak için "Silver Üye" olmanız gerekmektedir,"Silver Üye" olmanın ödeme koşulları aşağıda belirtilmiştir.
(Günde 25 Cover İndirme Hakkınız Vardır)

6 Aylık süre için Kredi Kartı ile 300 TL

>> Bağış sistemine buradan ulaşabilirsiniz.

Post Thanks

Post Groan

Instagram

Blu ray - Dvd - Cover - Kapak - Label - Tags - Türkçe
17/01/15, 19:51
I Love CoverTR :))

Threads: 0
Groans: 0
Groaned at 0 Times in 0 Posts
Mentioned: 2 Post(s)

ilk basta belirteyim.ulan 10 euro verdi.ne sanıyo kendini diyenler olabilir.madme boyle birsey olucaktı,2015 yılında 6 aylık uyelige gecilecekti,bu bana uye olmadan belirtilmeliydi diyorum.uye olduktan 10-15 gun sonra soylenmesi guzel degil diyorum. benim tek elestirdigim nokta bu.ben 8 ay uye olucam bu sadece bari 12 ay olmalıydı diyorum.elestirdigim baskada birsey yok.

yazdıklarına gelince .ben senden az da olsa haklısın bu konuda birseyler yapabiliriz demeni beklerken bir yanlısımı paylasıyorsun hemen.

bunda sorun yokki.benim diger arkadaslara mesja yazmamım tek sebebi para gonderememdi paypal sorunluydu.sana yazdım banka hesabı ve nesine hesabı yoktu vs.

diger arkadaslara karsı tarafın istegi dogrultusunda yazdım.biri benden cover rica etse ben para almadan veririm baskalarına.ama en azından diger kullanacılara para teklif ettim.cunku sana ya da site sahibine para gonderemedim.

onceden yazdıgım gibi benim paypalimde sorun vardı. 2-3 gun paypal musteri hizmetlerini aradım.en az 10 liralık konusma yapmısımdır bunun icin.bunu istiyorsan ispatta ederim. sende ne nesine ya da normal banka hesabı yoktu.bu yuzden para gonderemedim.baska secenegimde yoktu paypal hesbaım duzelene kadar.1-2 arkadasa ben size para gondereyim siz benim yerime sitedekilere gonderin dedim.pek cevap verilmedi sonrada baska arkadaslara 10 euroyu banka hesabıyla yada nesine ile gondereyim banada 2-3 tane istedigim coverı arada gonderirsiniz ya da olursa sizin uyeliginizi cok az da kullanırım dedim .bunda kotu birsey varmı ?bunu yapana kadarda sana en az 2 kere banka hesabı ya da tanıdıgının hesabı varmı oraya parayı gondereyim diye yazdım.bunu sende biliyorsun.

burda hic kimse arkadasına cover vermedimi ? cok yanlıs birseymi bu ? burdaki her uye sadece bir ip denmi kullanıyor burayı.ev ve isyerinde kullanan hicmi kullanıcı yok ? haklı cıkmak icin cok yanlıs birsey yapmısım gibi anlatmayın yaptıgımı . gidip buradaki coverları ne baska sitede paylastım,ne de buna benzer birsey yaptım. cok sevdigim bir arkadas behzat c ve avrupa yakası dizilerini istedi.onun icin uye oldum ben buraya sadece.mesaj gonderdigim arkadaslarada ben size parayı vereyim sizde bana coverları gonderin ya da beraber kullanalım gibisinden yazdım. tekrar belirteyim paypal hesabımda sorun olmasaydı ben kimseye mesaj gondermezdim zaten.parayı gondermek icin senden nesine ve banka hesabınıda istedim.sende yok demistin zaten.bunu tekrar yazayım. sonra paypal hesabım duzeldi ve gonderdim.yurtdısına para gonderemezsin denmisti paypal musteri hizmetlerinden.buranında paypal hesabıda demekki turkyiedenmis kabul edildi benim odeme.kabul edilcegini sanmıyordum.

ben kendime gore haklıyım. bunu sende biliyorsun. ama bunu kabul etmek istemiyorsun.tekrar soyluyorum bu siteye 12 ay once uye olan agustosa kadar 20 ay uyelik olmus olucak.aynı parayla ben neden sadece 8 ay uye oldum diyorum.6 ayda olsa fiyat cok az olabilir.ama ben bunu bilseydim uye olmazdım diyorum.bunu uye olmadan acıklamalıydın diyorum.uye olduktan sonra bunu acıklaman yanlıs diyorum.sınırsız yap demiyorum.ama bu bari en azından son 3-4 ay icinde uye olanlara uyelik 12 ay olmalıydı. diyorum .cokda normal istek bu.

neyse cokda uzatmak istemiyorum.dedigin gibi uyelik bitene kadar coverların zevkinı cıkaralım

selametle

Last edited by onurekonomi; 17/01/15 at 20:34.
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

17/01/15, 23:34
Loading...!

Ne demek kendine göre haklısın ? Ben size gereken bilgiyi vermişim siz hala daha ben haklıyım diyorsunuz.
Size yazmışım sistemin değişeceği anlamak mı istemiyorsunuz ?
Kendimi haklı çıkartmak yanlışını paylaşmadım bu site için ödeme yapan diğer üyelerin hakkını yemeye çalıştığın için yanlışı paylaştım.

Eleştiride bulunuyorum diyorsunuz bir haftadır aynı cümleleri kurup temcit pilavı gibi önüme sunuyorsun insanların bir sabrı var !

Acilen özel mesaj kutunuza bakın ve bana dönüş yapın !
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

17/01/15, 23:39

Mentioned: 2 Post(s)

ozelden parayı geri gondermek istemissin.ben siteye bagıs yaptım.parayı geri istemiyorum.parayı isticek olsam paramı geri verin vs derdim yani. ama sen hicbir elestiriyi kabul etmiyorsun. karar vermissin ila o olucak.

sen bana gereken bilgiyi uye olduktan 10 gun sonra verdin.uye olunca soylemedin oyle birsey.bu yanlıs .bagısı yapınca bana desenki sistem degisti agustosa kadar.tamam derdim bende.ama uye olduktan sonra sistem degisti soyle oluyor dersen yanlıs diyorum.sende hep karar aldık degismez oldu bitti diyorsun.

ozeldende hayır bu olay kapanmayacak bu sitenin sizin bağışınıza ihtiyacı yok yazmıssın

istersen banlayabilirsin. 10 euro helal olsun selametle

Last edited by onurekonomi; 17/01/15 at 23:43.
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

17/01/15, 23:53
Loading...!

Ben bilgiyi "kurtcoobain" kullanıcı adı ile kayıt olduğunuz üyeliğe verdim, siz ondan sonra "onurekonomi" kullanıcı adı kayıt oldunuz ben bu bilgiyi nasıl 10 gün sonra vermiş oluyorum ?
Siz değil misiniz bilsem üye olmazdım diyen ? Artık biliyorsunuz üye olmamış olacaksınız !
Evet olay kapanmıyor 1 haftadır aynı muhabbet dönüyor kapanıyor mu ?
Evet bu sitenin sizin bağışınıza ihtiyacı yok çünkü bu bağış olayını yitirdi.
Eleştiri kabul etmiyorum çünkü haklı bir eleştiri değil.Gereken bilginiz vardı görmediniz yada görmezden geldiniz ben ne yapabilirim.Bir sürü üyenin bu üye bir ay önce üye olmuş bir yıl üyelik vereyim diğeri 3 ay önce üye olmuş 6 ay vereyim bunu nasıl yapmamı bekliyorsunuz ?

Hala sizden gereken bilgiyi bekliyorum bilginize, sizi banlayıp konuşmanıza engel olacak kadar aciz ve basiretsiz biri değilim.
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

13/05/15, 12:03

Threads: 1
Mentioned: 0 Post(s)

ödemeyi nasıl yapacağız paypal ı bulamadım ??
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

13/05/15, 12:52
Loading...!

Quote:
Originally Posted by sametistan View Post
ödemeyi nasıl yapacağız paypal ı bulamadım ??
http://www.covertr.com/misc.php?do=donate

Link yönlendirecektir.
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

23/05/15, 23:39

mrb cover indiremiyorum yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

28/05/15, 17:47
The World Is Yours

Threads: 486
Groans: 13
Groaned at 14 Times in 14 Posts
Mentioned: 16 Post(s)

Quote:
Originally Posted by bersan_kema View Post
mrb cover indiremiyorum yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler
Merhaba siteden sınırsız yararlanmak için bağışta bulunmanız gerekiyor. Detaylı bilgiye konunun başından ulaşabilirsiniz.

Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

27/06/15, 23:14

Country: Netherlands
Groans: 1

Benim pay pal hesabin yok
baska bir yoldan bagis yapma ikani yok mu
Yardimci olursaniz sevinirim.m demirel
hilalfilm@hotmail.com
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

28/06/15, 01:11

Threads: 4

odeme yaptıktan sonra size bildirmemizmi gerekiyor yoksa sizi odemeyı gordugunuz andamı sılver uye olabılıyorum acaba
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

Reply

Thread Tools
Display Modes

Tags: ,

Cultural Forum | Study at Malaysian University