Post New Thread Reply

LinkBack Thread Tools Display Modes
24/05/13, 23:38
Sacrer
Sacrer is offline
Allons-y!

Threads: 187
Country: Turkey
Groans: 1
Groaned at 5 Times in 5 Posts
Mentioned: 14 Post(s)
Default Hızlı ve Öfkeli 6 - Fast & Furious 6

Hızlı ve Öfkeli 6 - Fast & Furious 6

Hızlı ve Öfkeli 6 - Fast & Furious 6-b13343_7a5291dea98dccc7400ddcd801ebfebbjpg

BORKED

Filmin Konusu

Dom ve Brian'ın Rio soygunu oldukça kilit bir ismin çetesini çökertip, ekibe 100 milyon dolar kazandırdığından beri, paraya para demeyen kahramanlarımız dünyanın tadını çıkartıyordu. Fakat bir yandan da eve dönmek ve kaçmadan, saklanmadan yaşamak arzusu içlerini kemiriyordu. Ne kadar çok paraları olsa da, aileden ve yuvadan uzak hayat bir süre sonra zor gelir. Bu arada Hobbs dünyada 12 ülkeye yayılmış bir suç organizasyonu araştırmaya başlar. Bu örgüt her biri birer ölüm makinesi olan paralı askerlerden oluşmaktadır; ve örgütün ikinci lideriyse Dom’un öldüğünü sandığı eski aşkı Letty’den başkası değildir! Adamlarla kapışmanın tek yolu onları kendi seviyelerine yani sokaklara çekmektir.
Hobbs, Dom'a takımını Londra'da yeniden toplamasını teklif eder, karşılığındaysa haklarındaki tüm dava dosyaları ve suçlamalar düşürülüp eve geri dönmeyi, ailelerine kavuşmayı vaat eder.
Vin Diesel ve Paul Walker'ın sinema tarihine soygun ve araba kovalamacası olarak geçen ünlü serisinin son halkası olan film, bu sefer İspanya'da ve İngiltere'de çekildi. Yapımın yönetmenliğini ise seride yapımcı kimliği ile de yer alan Justin Lin üstlenirken, senaryo Chris Morgan'a ait...

Benim Yorumum

Temposunu bozmayan nadir serilerden biri. Son filmiyle de bunu tesçilliyor. Bir kaç tane abartılmış ve gereksiz sahne dışında köklü senaryosu ve arabalarıyla yine takdire şayan bir yapım olmuş. Ayrıca Roman ile Tej'in atışmalarının değerini anlayıp daha sıklaştırmış ve bir çok duyguyu bir arada yaşatmayı başarmışlar. Toretto ile Hobbs'un heybeti de yetiyor zaten. Sinemada izlenilmesi gereken bir film. Eğer IMAX bulabilirseniz kaçırmayın derim.

Puanım

9,6/10

Post Thanks

Post Groan

Instagram

Blu ray - Dvd - Cover - Kapak - Label - Tags - Türkçe
25/05/13, 08:43
Chicago Illinois

Threads: 100
Groans: 2
Groaned at 1 Time in 1 Post
Mentioned: 3 Post(s)

Ben de dün izledim serinin en iyilerindendi, sonunu harika bağlamışlar ve uçak sahnesini gözümü kırpmadan izledim.
10/9

Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

25/05/13, 20:11
Allons-y!

Threads: 187
Groans: 1
Groaned at 5 Times in 5 Posts
Mentioned: 14 Post(s)

Devamının geleceğinin de sinyallerini verdi. Açıkçası böyle bir son beklemiyordum. Oldukça iyi düşünülmüş.

Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

Reply

Thread Tools
Display Modes

Tags: , , ,

Cultural Forum | Study at Malaysian University