CoverTR - View Single Post - Site Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?
View Single Post

  #4  
21/02/12, 11:54
Joker
Joker is offline
Loading...!
 
Join Date: Dec 2010
Threads: 1938
Posts: 4,105
Country: Turkey
Thanks: 15,630
Thanked 24,353 Times in 2,982 Posts
Groans: 10
Groaned at 23 Times in 8 Posts
Mentioned: 1 Post(s)
Default Site Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Quote:
Originally Posted by karpits View Post
sayın admin siteniz hakkında bende oluşan fikri özetlemek gerkirse..ilk girdiğim günki gibi değil ne yazıkki..zira her ögenin altında üyeliğin haricinde ücret öde,yok yorum yaz zorlaması..size şahsım adına söyleyebileceğim,aile parasıyla okuyan bir öğrenci,kafa dağıtmak amacıyla sitenize giriş yapıyor binbir türlü yalakalık mesajı yazıyor fakat tek bir unsurdan yararlanamıyor.onu da boş ver tamam ben buradan hiç bir şekilde yaralanamayacağım bari üyeliğimi sileyim hamlesi yapıyor fakat o da ne üyelikten çıkış diye bir şey yok...lütfen üyeliğimi nasıl kabullendiyseniz,artık kullanmayacağım üyeliğimi de sonlandırın.. selamlar saygılar.
Bu mesajı yazmadan önce ne düşündüğünüzü merak ediyorum kendi kafanızdan uydurduğunuz hayalleri yazmışsınız ben size ne mesaj yazmaya ne para ödemeye zorladım.Sadece 20 konu açın dedim bunlar cover yada label olsunlar dedim.Sence nedeni nedir ? Önceleri siteyi takip ettiğinizi yazmışsınız 25 mesaj yazmışsınız 20si "teşekkürler ellerine emeğine sağlık.selamlar saygılar." aynı mesaj bide kalmış vakit geçirmek kafa dağıtmak için burdayım yazıyosun bizim vaktimizi harcama kafamızıda dağıtma lütfen.Son olarakta yazdığım duyuruyu okursan bir zahmet belki anlarsın bunları neden yaptığımızı.
Buyur onuda aramaya vakit harcama buraya yazayım.

Quote:
Önemli Duyuru

Merhaba sayın CoverTR üyeleri 2012 yılı itibariyle sitemizde bir değişiklik yapmaya kadar verdik.Bu değişiklik site içerinsinde 20 uygun konusu olmayan üyeler sitedeki eklentileri indiremecekler.Bu kararı almamızın sebebi tamamen sitenin gelişmesi içindir.

Site içerisinde 20 konuya ulaşan üyeler Silver üye grubuna dahil edildikten sonra siteden sınırsız olarak faydanabicekler.
Açtığınız bu konular cover yada label paylaşımı olmak zorundadır.
CoverTR sitesinde paylaşılan cover yada labelleri izin almadan başka sitelerde sunum yapan üyeler kesinlikle bu gruba dahil edilmeyeceklerdir.

Silver üyelik başvuruları için aşağıdaki linkten irtibata geçin.
=>> Silver üyelik başvuruları...

Siteye konu ekleme kuralları için aşağıdaki rehberden yardım alabilirsiniz.
=>> Kurallara Uygun konu açmak

Son olarakta ben bunlarla uğramam diyorsanız siteye bağış yaparak Silver üye grubuna dahil olabilirsiniz.(Bağış bedeli 10 Euro’dur)
=>> Bağış sistemine burdan ulaşabilirsiniz.
Reply With Quote
 
Post Thanks
 
Post Groan
 
Instagram