CoverTR - View Single Post - pak panter 2010
Thread: pak panter 2010
View Single Post

18/04/11, 20:54
Joker
Joker is offline
Loading...!

Threads: 1959
Country: Turkey
Groans: 10
Groaned at 27 Times in 10 Posts
Mentioned: 1 Post(s)
Default pak panter 2010

Quote:
Originally Posted by aykut35 View Post
Arkadaşim bakıyorumda maytap gecer gibi yazı yazmışsın sen bu siteyi ne amacla actinki maytap gecer gibi cevap yazıyorsun arkadaşim elimize gecerse yada calişma yapılırsa ekleriz diycene bendede yok der gibi alay eder gibi ayrıca kardeşim her kapaklari fleserve sitesine yüklemek mecburiyetindemisin ki ayrıca hep bakıyorum genelde alıntı yapılmış coverler var gördüm kadariyla ve türk filimlerine ait kapak sunum yok denecek kadar az madem ölesi kapat git siteyi yada yapma senin verdin cover kadar site var bende ama bizim bir türk arkadaşimiz böle bir site acmiş ve bence siz ilk siniz ama user lerle dalga gecer gibi cevap yazıcana en kısa sürede imkanlar dogrutulsunda yapsaniz daha mantıklıca olur ayrıca beni ister banla ister banlama oke kardeşşim
Sondan başlıyorum sizi banlamak en kolay çözümdür.Diğer üyelerde bilir ki bu benim prensibim değildir.
2.si bunu konudan alıntı yapılmış bi halde bir üyeden Pm aldım bende cevabımı burdan verdim ayrıcada kötü bir cevap verdiğimede inanmıyorum.
Zaten cover elime geçtiğinde ilk paylaşacaklardan biriyim.
3.sü coverları bir servere upload etmekte mecburum çünkü sitede barındıramıyorum bende fileserveyi seçtim çünkü şuan en popular sitelerden birisi

başka şikayetin varsa çekinmeden yazabilirsin.
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram