CoverTR - View Single Post - Important Notice... / Önemli Duyuru...
View Single Post

  #181  
17/01/15, 20:51
Avatar Yok
onurekonomi
onurekonomi is offline
I Love CoverTR :))
 
Join Date: Dec 2014
Threads: 0
Posts: 10
Country: Turkey
Thanks: 27
Thanked 0 Times in 0 Posts
Groans: 0
Groaned at 0 Times in 0 Posts
Mentioned: 2 Post(s)
Default Important Notice... / Önemli Duyuru...

ilk basta belirteyim.ulan 10 euro verdi.ne sanıyo kendini diyenler olabilir.madme boyle birsey olucaktı,2015 yılında 6 aylık uyelige gecilecekti,bu bana uye olmadan belirtilmeliydi diyorum.uye olduktan 10-15 gun sonra soylenmesi guzel degil diyorum. benim tek elestirdigim nokta bu.ben 8 ay uye olucam bu sadece bari 12 ay olmalıydı diyorum.elestirdigim baskada birsey yok.

yazdıklarına gelince .ben senden az da olsa haklısın bu konuda birseyler yapabiliriz demeni beklerken bir yanlısımı paylasıyorsun hemen.

bunda sorun yokki.benim diger arkadaslara mesja yazmamım tek sebebi para gonderememdi paypal sorunluydu.sana yazdım banka hesabı ve nesine hesabı yoktu vs.

diger arkadaslara karsı tarafın istegi dogrultusunda yazdım.biri benden cover rica etse ben para almadan veririm baskalarına.ama en azından diger kullanacılara para teklif ettim.cunku sana ya da site sahibine para gonderemedim.


onceden yazdıgım gibi benim paypalimde sorun vardı. 2-3 gun paypal musteri hizmetlerini aradım.en az 10 liralık konusma yapmısımdır bunun icin.bunu istiyorsan ispatta ederim. sende ne nesine ya da normal banka hesabı yoktu.bu yuzden para gonderemedim.baska secenegimde yoktu paypal hesbaım duzelene kadar.1-2 arkadasa ben size para gondereyim siz benim yerime sitedekilere gonderin dedim.pek cevap verilmedi sonrada baska arkadaslara 10 euroyu banka hesabıyla yada nesine ile gondereyim banada 2-3 tane istedigim coverı arada gonderirsiniz ya da olursa sizin uyeliginizi cok az da kullanırım dedim .bunda kotu birsey varmı ?bunu yapana kadarda sana en az 2 kere banka hesabı ya da tanıdıgının hesabı varmı oraya parayı gondereyim diye yazdım.bunu sende biliyorsun.

burda hic kimse arkadasına cover vermedimi ? cok yanlıs birseymi bu ? burdaki her uye sadece bir ip denmi kullanıyor burayı.ev ve isyerinde kullanan hicmi kullanıcı yok ? haklı cıkmak icin cok yanlıs birsey yapmısım gibi anlatmayın yaptıgımı . gidip buradaki coverları ne baska sitede paylastım,ne de buna benzer birsey yaptım. cok sevdigim bir arkadas behzat c ve avrupa yakası dizilerini istedi.onun icin uye oldum ben buraya sadece.mesaj gonderdigim arkadaslarada ben size parayı vereyim sizde bana coverları gonderin ya da beraber kullanalım gibisinden yazdım. tekrar belirteyim paypal hesabımda sorun olmasaydı ben kimseye mesaj gondermezdim zaten.parayı gondermek icin senden nesine ve banka hesabınıda istedim.sende yok demistin zaten.bunu tekrar yazayım. sonra paypal hesabım duzeldi ve gonderdim.yurtdısına para gonderemezsin denmisti paypal musteri hizmetlerinden.buranında paypal hesabıda demekki turkyiedenmis kabul edildi benim odeme.kabul edilcegini sanmıyordum.

ben kendime gore haklıyım. bunu sende biliyorsun. ama bunu kabul etmek istemiyorsun.tekrar soyluyorum bu siteye 12 ay once uye olan agustosa kadar 20 ay uyelik olmus olucak.aynı parayla ben neden sadece 8 ay uye oldum diyorum.6 ayda olsa fiyat cok az olabilir.ama ben bunu bilseydim uye olmazdım diyorum.bunu uye olmadan acıklamalıydın diyorum.uye olduktan sonra bunu acıklaman yanlıs diyorum.sınırsız yap demiyorum.ama bu bari en azından son 3-4 ay icinde uye olanlara uyelik 12 ay olmalıydı. diyorum .cokda normal istek bu.

neyse cokda uzatmak istemiyorum.dedigin gibi uyelik bitene kadar coverların zevkinı cıkaralım

selametle

Last edited by onurekonomi; 17/01/15 at 21:34.
Reply With Quote
 
Post Thanks
 
Post Groan
 
Instagram