CoverTR - View Single Post - Sahtekar - Changeling
View Single Post

  #1  
11/08/11, 22:06
Joker
Joker is offline
Loading...!
 
Join Date: Dec 2010
Threads: 1919
Posts: 4,104
Country: Turkey
Thanks: 15,458
Thanked 24,074 Times in 2,982 Posts
Groans: 10
Groaned at 23 Times in 8 Posts
Mentioned: 1 Post(s)
Default Sahtekar - Changeling


Click the image to open in full size.
[IMDB]tt0824747[/IMDB]
Sinemalar.com Özeti
Quote:
Kaçırılan oğlunun bulunmasıyla birlikte Christine Collins***8217;in (Angelina Jolie) duaları kabul görmüştür. Ancak anneyle oğlunun yeniden buluşmasının karmaşası arasında Christine bu çocuğun kendi çocuğu olmadığını fark edecektir. Medyanın ve yozlaşmış polis teşkilatının kendisine destek olmaktan çok köstek olmasından bunalan Christine, aradığı cevaplara ulaşmak için kendi başına adımlar atmaya başlayınca hayatını sonsuza dek değiştirecek gerçekle yüz yüze gelecektir.

Yer: Los Angeles, yıl: 1928. Bir cumartesi sabahı her zamanki gibi işine gitmeye hazırlanan Christine oğluna ***8220;hoşçakal***8221; dedikten sonra evden çıkar. Akşam işten eve döndüğünde oğlu evde değildir. Çocuğu arama çalışmaları bir türlü sonuç vermez. Aylar sonra Christine***8217;nin dokuz yaşındaki oğlu olduğunu iddia eden bir çocuk çıkagelir. Polislerle gazetecilerin telaşlı koşuşturmacası arasında duygu karmaşası yaşayan Christine, çıkagelen çocuğun bir gece kendisiyle birlikte evde kalmasına izin verir. Ancak kalbinin derinliklerinde bu çocuğun kendi oğlu Walter olmadığını bilmektedir.

Konunun araştırılması için yetkilileri zorlar ancak bir sonuç alamaz. Bu durum karşısında çaresiz kalan Christine, aradığı desteği aktivist rahip Briegleb***8217;de (John Malkovich) bulur. Rahip Briegleb oğlunu bulma mücadelesinde Christine***8217;e yardımcı olacaktır.
Benim Yorumum

Bence Angelina Jolie nin en iyi filmi bu kadar gerçekçi bir rol görmedim film oskara adaydı alması için çok dua ettim ama alamadı kesin izleyin.

Fragman
BORKED
Puanım 9

 
Post Thanks
 
Post Groan
 
Instagram

Blu ray - Dvd - Cover - Kapak - Label - Tags - Türkçe