CoverTR - View Single Post - Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu - Fast Five
View Single Post

  #1  
23/08/11, 20:04
Joker
Joker is offline
Loading...!
 
Join Date: Dec 2010
Threads: 1866
Posts: 4,104
Country: Turkey
Thanks: 14,768
Thanked 22,840 Times in 2,977 Posts
Groans: 10
Groaned at 20 Times in 8 Posts
Mentioned: 1 Post(s)
Default Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu - Fast Five

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu - Fast Five


Click the image to open in full size.

[IMDB]tt1596343[/IMDB]

Fragman


BORKED

Sinemalar.com Özet

Quote:
Hızlı ve Öfkeli 5 te Vin Diesel ve Paul Walker, hız üstüne kurulu, patlamaya hazır serinin tüm filmlerinden tekrar bir araya gelen yıldızlar kadrosunda başı çekiyor. Bu macerada eski polis Brian O Conner (Paul Walker), kanunların karşı tarafındaki eski suçlu Dom Toretto (Vin Diesel) ile ortaklık yapıyor. Dwayne Johnson, en son büyük yarış için geri dönen sevilen isimler, Jordana Brewster, Chris Ludacris Bridges, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Matt Schulze, Tego Calderon ve Don Omar a katılıyor.

Brian ve Mia Toretto (Brewster), Dom u özgürlüğüne kavuşturduktan sonra, yetkilileri atlatmak için sınırları geçtiler. Şimdi Rio de Janeiro nun bir köşesinde ortaya çıkıyorlar. Özgürlüklerini kazanmak için son bir işe asılmak zorundalar. Alışılmadık müttefikler, en iyi yarışçılardan oluşan seçkin ekiplerini bir araya getirirken, onların ölmesini isteyen ahlaksız iş adamından kurtulmanın tek yolunun, onunla karşılaşmak olduğunu biliyorlar. Ama onların peşine düşen sadece bu iş adamı değil.

İnatçı federal ajan Luke Hobbs (Johnson) asla hedefini kaçırmıyor. Dom ve Brian ın izini sürmekle görevlendirilince, onları yakalamak için ekibiyle birlikte kapsamlı bir operasyon başlatıyor. Şimdi Hobbs, başka biri elini çabuk tutup onları yakalamadan önce, avını köşeye sıkıştırmak için içgüdülerine güvenmek zorunda.
Benim Yorumum

Aksiyon ve araba tutkunlarını fazlasıyla tatmin edecek bir film serinin en iyi kurguya ve seneryoya sahip filmi.

Puanım 7.4 / 10

 
Post Thanks
 
Post Groan
 
Instagram

Blu ray - Dvd - Cover - Kapak - Label - Tags - Türkçe